sweet peadolls clothes

Ukochane bajki maluchów

Wielkimi krokami zbliżają się ulubione święta dzieci i większa część rodziców zaczyna rozglądać się za podarunkami dla swoich pociech.
Tomek i przyjaciele to jedna z ulubionych historyjek maluchów.

bałwan

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

wakacje 2013

Autor: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to historia o lokomotywach z wysepki Sodor, jakie przeżywają oszałamiające przygody. Dzieciaki pokochały Tomka, Gabrysia, Piotrusia i pozostałych bohaterów, a zabawki i gadżety z ich wizerunkiem są wymarzonymi podarunkami na każdą okazję tomek i przyjaciele. Zabawa lokomotywami z serii Tomek i przyjaciele to marzenie wielu chłopców. Lokomotywy występują w paru rozmaitych kategoriach, powinno się zwrócić na to uwagę, w szczególności, gdy mają być one podarunkiem dla dziecka, które już posiada różne detale serii. Lokomotywy z serii to zabawki wysokiej jakości, wykonane z twardego i solidnego plastiku w żywych kolorach, jakie opierają się upływowi czasu. Zestaw z torami to odpowiednia opcja na początek historii z Tomkiem i kompanami, a również do rozbudowy swojej edycji miasteczka Sodor. W zestawie znajdziemy szyny, wyposażenie i oczywiście lokomotywy, z reguły Tomka, lecz są także sety z pozostałymi bohaterami historyjki.
Zabawki littlest pet shop jako rozkoszne, wielkookie zwierzątka od lat podbijają serca dzieci na całym świecie zabawki littlest pet shop. Posążki zdobyły tak ogromną renomę, że powstał nawet serial animowany z ich uczestnictwem, od dwóch lat transmitowany również w Polsce. Są małe, urocze, wszędzie się mieszczą i są rzetelnie skonstruowane.

Właściciele wielu figurek z pewnością ucieszą się z kompletów, w jakich znajdują się różnorodne dodatki i obiekty dla ukochanych zwierzaków. Kompozycje można dowolnie zestawiać i stworzyć z nich nawet całe miasteczko.