sweet peadolls clothes

Jak olać wszystko i wyjechać w bieszczadzkie lasy?

Jest jakaś moda na to, aby rezygnować z zasuwania w korporacji i jechać w Bieszczady. Wszyscy słyszeli taką historię. Dzisiaj ja przedstawię ci historię, o człowieku, który narodził się w Bieszczadach i kumplował się z mieszczuchami.

praca

Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com

Ludzi ciągnie coś w Bieszczady i dla mnie to normalne. W Bieszczadach jest dzikie południe. Tu jest cudownie. W Bieszczadach można odetchnąć od zgiełku miasta. Takiego doznania szukają ci, którzy dali się wkręcić w wir miasta. Wiem o tym bardzo dobrze, ponieważ sam parę lat pracowałem w Warszawie i ostatecznie postanowiłem na przyjazd w rodzinne strony. Studiowałem, następnie opychałem pieczątki online, wkręciłem się w marketing internetowy i stałem się częścią dużej firmie na cztery zbyt długie lata Zmęczony i znerwicowany powróciłem.

Tak też zrobili moi aktualni przyjaciele, którzy tutaj nie powrócili, tylko czmychnęli. Można by pomyśleć, że tutejsze góry pełne są przybyszów. Tylko czego oni właściwie tutaj szukają? Jak funkcjonują, co robią ze swoim życiem? Zazwyczaj są to ludziska z głową na karku. Dawali radę przez lata wycięczającej pracy odłożyć trochę kasy, by móc kupić sobie chatę i kawałek terenu. Trochę jeszcze zostaje na życie. Na start odnawiają chatę, ogarniają ogród i po prostu odnawiają siły. Życie towarzyskie nie umiera, ich domy są otwarte dla rodziny i przyjaciół, którzy chętnie przybywają na kilka dni. Poznaje się sąsiadów, ponieważ tutaj w dziczy lepiej dobrze żyć z sąsiadami.

Tak mijają miesiące, ale człowieka łatwo nie zmienisz. W życiu trzeba coś robić, by nie zwariować. W ten sposób rodzą się ciekawe firmy, ale takie, które dają szansę utrzymać wypracowany spokój ducha.

Czy omawiana notka przekonała Cię do poszukania pokrewnych? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i dodatkowo przeczytaj także wypowiedzi na temat!

Znam tych, którzy rozpoczęli uprawiać naturalne warzywa, poznałem takich którzy poświęcili się sztuce, pozostali odkryli pociąg do rękodzieła (mój sąsiad rzeźbi z drewna, robi meble i wystawia w internecie tabliczki na drzwi własnoręcznej roboty) (unikatowe projekty tabliczek na drzwi).

Ja sam nadal zajmuję się e-marketingiem, tyle że jako freelancer z domu. Potrzebuję tylko lapka i dostęp do sieci.

Każdy znajduje w Bieszczadach coś dla siebie i jeszcze nie daje się znowu wtłoczyć w wir miasta. Kto raz zwiąże się z Bieszczadami, już tutaj zamieszka.