sweet peadolls clothes

Kilka wypróbowanych metod fachowego przedłużania włosów

Włosy często stają się cienkie, a dodatkowo nie mogą urosnąć. Mimo że nakładamy przeróżne odżywki, oleje czy płukanki, nic nie jest w stanie nas wspomóc. Jeżeli jednak bardzo chcemy mieć długie i grube włosy, należy zastanowić się nad ich wydłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co będzie naszym ratunkiem? Oto wypróbowane sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od przyjrzenia się z najłatwiejszymi sposobami, które można wykonać samodzielnie. Jeżeli mamy ochotę na diametralną zmianę, ale jedynie na krótki czas, należy zainwestować w perukę! Chociaż wydaje się to pospolite, jest to perfekcyjne rozwiązanie do szybkiej i krótkiej zmiany. Kolejnym sposobem są włosy na tzw. klipsy. Wystarczy oddzielić pasma i zaczepić je na naturalnych włosach. Metoda jest bardzo nieinwazyjna, a doczepianych włosów możemy się pozbyć, kiedy tylko mamy ochotę. Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowani na wydłużenie włosów na dłuższy okres, warto wybrać się do salonu fryzjerskiego.

Poszukujesz fascynujących danych na przedstawiany temat? Zapewne po przejściu do serwisu www (https://mikolaje.pl/) odnajdziesz takie materiały, które okażą się dla Ciebie pasjonujące.

Jedna z najlepiej ocenianych metod przedłużania włosów to technika keratynowa. Pasemka włosów posiadają łuski na końcówkach, a za ich pomocą i wysokiej temperaturze przyczepia się sztuczne pasma z własnymi włosami. Choć może się wydawać, że temperatura jest wysoka, warto zdać sobie sprawę, że używając prostownicy lub plac zabaw sensoryczny używając lokówki stosujemy wyższą temperaturę. Fryzurę wydłużamy na czas do trzech miesięcy. Następna metoda nazywana jest japońską. Pasemka przyczepiane są za pomocą warkoczyków na małych gumkach. To następna metoda mało inwazyjna. Minusem jest fakt, że włosy wytrzymują do ok. 1 miesiąca. Innowacyjną metodą jest przedłużanie za pomocą lasera. Łącznik jest bardzo cienki, w związku z czym przyczepione pasma są niemal niewidoczne. Fryzurę można farbować, a także używać prostownicy czy korzystać z lokówki. Dodatkowo warto wspomnieć, że metoda jest trwała, trzyma się nawet to sześciu miesięcy.

Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy przedłużymy tak samo samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, wszyscy znajdą coś odpowiedniego. Warto po prostu wybrać idealną dla nas metodę i cieszyć się z wymarzonej fryzury. Doczepiane pasma sprawią, że włosy będą gęste i dowolnej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne znajdziemy odpowiednią.