sweet peadolls clothes

Jakie suplementy diety warto łykać?

Suplementy – gazety są zalane ich reklamami, natomiast wytwórcy prześcigają się w wymyślaniu problemów zdrowotnych, na które ich suplementy diety miały by pomagać.
Jednakże czy naprawdę potrzebujemy suplementów , kiedy odżywiamy się zdrowo? Naukowe badania nie są jednoznaczne w sprawie suplementów diety, po części z przyczyny, że suplementy diety może wytwarzać każdy, a nie tylko firmy farmaceutyczne.

laminine tabletki

Autor: Cheryl
Źródło: http://www.flickr.com
para

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Przez wzgląd na to, iż nasze pożywienie jak też środowisko tak bardzo różni się od tego, przy którym ewoluowaliśmy, przezorne wydaje się założenie, że dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, rekomendowane (a może nawet konieczne) będzie suplementowanie poniektórych, szczególnie trudnych do uzyskania składników odżywczych.
Suplementy diety które na pewno warto brać to m.in. witamina D. Jej niedobory ma większa część Polaków, jest właściwie hormonem, którego receptory posiadają prawie wszystkie komórki naszego ciała, stąd niedostatki witaminy D powiązane są z wieloma schorzeniami, jak rak, problemy autoimmunologiczne, depresja etc. Skóra ludzka wytwarza tą witaminę z cholesterolu pod działaniem promieni słońca. Proces ów działa słabiej u ludzi starszych, otyłych. Współcześnie spędzamy większa część czasu we wnętrzach dlatego nasza skóra wytwarza zbyt mało witaminy D. Nowoczesnym suplementem diety jaki mogę zarekomendować są Laminine tabletki.

Kliknij tutaj i zobacz szczegóły, które też mówią o analizowanej problematyce. Odnajdziesz tam dane, które z pewnością pogłębią Twą wiedzę w tej sprawie.

To 9-dniowy wyciąg z jajek wzbogacony ekstraktem z białka roślinnego oraz białka z morskich ryb.

Dostarczają one organizmowi zestaw najistotniejszych białek i aminokwasów, jak również mechanizmy do transportu owych materiałów budowlanych do narządów, w których są one potrzebne.