sweet peadolls clothes

Wyodrębnij plac zabaw na pobliskim osiedlu

Gdy posiadamy małe dziecko, pragniemy żeby posiadało ono odpowiednie miejsce na otwartym powietrzu, gdzie może się bawić wspólnie z rówieśnikami. Niestety, większość z nas rezyduje w blokach a nie w domach jednorodzinnych, tam o taką sferę znacznie prościej.

Lecz również wśród bloków możemy wydzielić właściwe miejsce, z pomocą naszej wspólnoty mieszkaniowej.
Relaksująca się kobieta

Autor: Bob Jenkin
Źródło: http://www.flickr.com

Świeżo wznoszone osiedla przeważnie już w planach mają rozrysowane certyfikowane place zabaw. Lecz co począć, kiedy mieszkamy w wiekowej kamienicy, gdzie nie ma właściwie wyodrębnionego placu dla najmłodszych? Wówczas należy złożyć podanie do naszej wspólnoty, z sugestią o wzniesienie terenu dla dzieci. Na pewno większość innych rodziców nas wspomoże, pragnąc żeby ich pociechy miały gdzie komfortowo się bawić. Tego typu certyfikowane place zabaw możemy zlecić u profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w takich przedsięwzięciach. Środki na realizacje można pokryć z funduszu remontowego oraz ze środków UE.
Kolorowy i funkcjonalny pokój dla dziecka

Autor: www.indeco.pl
Źródło: www.indeco.pl
huśtawka ważka

Autor: Stars for Europe
Źródło: Stars for Europe
Co powinno znaleźć się na tego rodzaju placu? Oczywiście zawsze zależne będzie od tego, jak duży obszar zagospodarujemy. Na pewno dzieciom spodoba się huśtawka ważka, pamiętajmy tylko aby ustawić przynajmniej dwie. Także odpowiednio skonstruowana zjeżdżalnia będzie pożądana. Na środku placu dobrze zamontować piaskownicę, gdzie maluchy będą mogły tworzyć konstrukcje z piasku. Możemy także zastosować rozwiązanie dla dorosłych, montując rowerek, albo inne przedmioty treningowe. Taki plac należy odgrodzić, aby był bezpieczniejszy a także mniej narażony na dewastację ze strony chuliganów.

Jeśli chcesz, aby twoje pociechy miały się gdzie bawić, możesz zaproponować postawienie placu zabaw w niedalekim otoczeniu.

Jeśli uważasz, że dane w sieci nie są pełne, to przejdź do linku (https://tort-artystyczny.pl/wspolpraca/), pod którym odnajdziesz dokładne opracowania tematów – link znajduje się tu.

br>
Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę? Będzie nam miło, jeśli dla osiągnięcia tego celu przeczytasz informacje z witryny (https://www.klubtanca.pl/), które dla Ciebie przygotowaliśmy w nowym linku.

Gdy właściwie dogadasz się z pozostałymi mieszkańcami, środki na inwestycję znajdziesz w kasie wspólnoty, możemy także ubiegać się o dotację unijną.