sweet peadolls clothes

Zabawa dla całych rodzin

Po długich i produktywnie spędzonych godzinach spędzonych w szkole, czy przy korporacyjnym biurku każdemu należy się czas odprężenia. Wypoczynek jest bardzo ważnym aspektem życia i zawsze musimy znajdować czas na odprężenie i doładowanie akumulatora w naszym organizmie.
Najlepszą metodą by to uczynić jest spożytkowanie czasu w gronie najbliższych.

galeria handlowa

Autor: Clotee Allochuku
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy to robić na mnóstwo sposobów! Półki w sklepach uginają się od gier planszowych dla domowników bez względu na wiek. Dobrym pomysłem będą też układanki, czy klocki lego. Będąc w gronie bliskich nam osób zmartwienia odchodzą w niepamięć, bo jesteśmy wśród osób, które poznały nas dokładnie takimi, jakimi jesteśmy w rzeczywistości. Grając w wyżej wymienione zręcznościówki, układając puzzle, czy klocki lego nie musimy być w sztywnej koszuli, pod krawatem, czy w uwierających butach.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Masz ochotę na inne? Zatem jesteśmy tam (http://www.andragog.edu.pl/index.php/kierunki-studiow/9-kierunki/161-edukacja-wlaczajaca) – należy wejść w podany link i przeglądać nowe wątki.

Wystarczy wygodny dres, kubek ciepłego napoju, miska z przekąskami, a dobre samopoczucie jest już gwarantowane! W czasie długich jesienno-zimowych wieczorów możemy relaksować się przy kominku, wiosną gry możemy zabrać ze sobą na podwórko, bądź na piknik i grać podczas przerwy od zabaw z piłką i jazdy na rowerze… Każda pora roku jest dobra na zabawę z rodziną. Ułożone klocki lego oraz puzzle mogą stanowić też ciekawą dekorację w pokoju dziecięcym, czy nawet w pokoju dziennym. Można więc podwójnie wykorzystać czas spędzony na ich układaniu – po jednej stronie zabawa, a z drugiej nowy fragment wystroju, który nieco odświeży doskonale znane nam przestrzenie.

kobieta

Autor: Fisher-Price
Źródło: Fisher-Price
klocki lego

Autor: Ulyana Gazdick
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, bez wyjątku, musi umieć wygospodarować czas na wypoczynek i luźny, beztroski relaks.

Używanie do tego celu gier edukacyjnych, puzzli, czy klocków nie dość, że funduje nam konkretną dawkę odprężenia, a do tego dobrze wpływa na kondycję naszego mózgu. Czy można wyobrazić sobie korzystniejsze połączenie?