sweet peadolls clothes

Jaką poduszkę do karmienia zakupić najwłaściwiej, aby dobrze służyła i bobasowi oraz mamie?

Znane jest, iż każda matka chce dla swojego malca wszelkiego co najlepsze. Nie chce, żeby je cokolwiek bolało czy aby w zasadzie było chore.

rodzina

Autor: Bodie Strain
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego zaopatruje się w różne rzeczy, jakie mają jej pomóc w opiece nad szkrabem.
Zapewne nada Ci się coś takiego jak poduszka do karmienia. Dopomaga ona matce przy karmieniu dzidziusia w wygodnej dla niej pozycji. Poduszka do karmienia może być standardowa w kształcie fasolki lub litery U. Owija się nią talię w czasie karmienia i dzięki temu dziecko ssie pierś w komfortowej pozycji, a mama nie musi zbytnio obciążać ramion. Poduszka do karmienia w trakcie dnia może posłużyć malcowi jako komfortowy leżaczek a nocą dopomoże mamie wygodnie się wyspać w dogodnej pozycji. Poduszka do karmienia wypełniona jest silikonem pokrytym delikatną dzianiną, na ogół bawełną.
rzut - zdrowie

Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłaby być także poduszka do karmienia nietypowa. Wtenczas jest kwadratowa lub prostokątna. Taka poduszka do karmienia funkcjonuje do położenia jej sobie na kolanach siedząc przykładowo po turecku. Spotkać też można by poduszkę do karmienia w kształcie węża. Jak widać poduszka do karmienia może posiadać różne wzory lecz także i kolory. Ciekawe kształty poduszek do karmienia mogą zachęcić malca do karmienia, ale również może się okazać, że poduszka do karmienia nie jest do końca funkcjonalna, zatem przed nabyciem należałoby sprawdzić jej użyteczność.

Poduszka do karmienia to niezwykle pożyteczna rzecz dla młodej mamusi, więc zapoznaj się z zagadnieniem i zakup takie coś jak poduszka do karmienia. Zobaczysz, iż bardzo Ci się przyda oraz powiesz o niej ponadto swojej przyjaciółce, jaka jest w ciąży.