sweet peadolls clothes

Zima trwa w Polsce doprawdy niemal wieczność – wszyscy niestety musimy się na to przygotować

Zazwyczaj rozumiemy, że zima wymaga dobrych przygotowań. Mamy konkretne buty i płaszcze. Wiemy wszakże, że nie możemy biegać przy mrozie w sandałach oraz zwykłym polarze.
Pomimo wszystkich warstw ubrań, które możemy mieć na sobie, nierzadko zimą możemy bardzo przemarznąć.

krajobraz - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
samochód

Autor: Rachel Jennings
Źródło: http://www.flickr.com

Wówczas korzystnym sposobem na to, aby się nie rozłożyć, jest gorący prysznic po przyjściu do mieszkania. Możemy się wtedy dobrze ogrzać. Jeśli bardziej mamy ochotę na kąpiel, to również mamy taką możliwość. Zimą po wyjściu z 1łazienki, mogłoby nam się zdawać, że w mieszkaniu jest chłodno. Wobec tego w łazience musimy mieć wieszak, na którym zawiesimy szlafroki. Jeżeli mamy szkraby, to rzecz jasna każde z nich powinno mieć własny szlafrok w wybranym odcieniu. Piękny i na przykład liliowy szlafrok dziewczęcy powinien być zrobiony z ciepłego polaru. Będzie najlepszy zimą. Nasza córka będzie z radością otulała się w niego po kąpieli i czytała jeszcze wieczorem książeczki z bajeczkami w pokoju dziennym. Wiadomo przecież, że dzieci uwielbiają spędzać wieczory z rodzicami i trudno je wygonić spać. W szlafroku będzie jej miło i ciepło.

Jeśli pragniemy pomyśleć także o tym, żeby podarować swej rodzinie cieńsze szlafroki na inną porę roku niż zimę, to należy pomyśleć nad satyną – jest to bardzo lekki materiał, który daje uczucie chłodu. Idealny będzie także jedwab, ale wydaje się, że jest on zbyt delikatny dla aktywnych szkrabów.