sweet peadolls clothes

Nietrzymanie moczu jako oznaka błędnej pracy dolnych dróg moczowych

Kłopot nietrzymania moczu nie jest konsekwencją starzenia się organizmu. Dotyczy zarówno facetów, jak i niewiast i jest to symptom nieharmonijnej funkcjonalności dolnych dróg moczowych, to znaczy pęcherza, zwieracza i cewki moczowej.

Tatuaż, tatoo

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
choroba może być spowodowana przez zakażenia układu moczowego, kamicę, osłabienie cewki moczowej, obniżenie pęcherza, zwiotczenie mięśni miednicy, otyłość i zatwardzenia. Bywa również efektem zakłóceń hormonalnych, zabiegów urologicznych i odbytych porodów i operacji ginekologicznych.

W efekcie mięśnie tracą gibkość i nie zamykają wystarczająco szczelnie ujścia pęcherza. Mocz zaczyna wyciekać wbrew woli chorego.

Zaciekawił Cię ten wpis? To doskonale, gdyż oryginalny wpis (https://ratynscystomatologia.pl/) ma zbliżone informacje do omawianych.

Gdy do niekontrolowanego oddawania moczu dochodzi w trakcie kichania, śmiechu, szybkiego przemarszu, wchodzenia po schodach, czy schylania się, nazywa się to wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

Najnowszą procedurą leczenia tej niewygody jest laserowa terapia nietrzymania moczu – nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nietrzymanie moczu leczenie laserem jest zabiegiem bezbolesnym trwającym krótko i zapewniający zadowalające efekty. Kuracja jest dedykowana przeważnie paniom w młodszym wieku, borykającym się z tym nieprzyjemnym schorzeniem w stopniu łagodnym i średnim.
Zabiegi z wykorzystaniem lasera są coraz to nagminniej stosowane w Polsce – obkurczanie pochwy. Obkurczanie pochwy tą procedurą przynosi gwarancję wykonania operacji w sposób skrupulatny, bez krwawienia, bezbolesny.

Obkurczanie pochwy laserem zapewnia szybkie gojenie tkanek, nadzwyczaj szybki przebieg zdrowienia.
Tego rodzaju laser stworzony został z przeznaczeniem zabiegów na obszarze delikatnych okolic intymnych charakteryzujących się nadzwyczaj sporym ukrwieniem.