sweet peadolls clothes

Czy każda szafka z butami posiada na pewno najbardziej potrzebne typy obuwia, które przydadzą się w lecie? Co dobrze jest mieć?

Lato nie upłynie doskonale bez ważnych typów obuwia w naszej szafie. Jakie buty okażą się niezbędne?
Sporo osób nie wyobraża sobie sezonu letniego bez niesamowicie popularnych japonek. Są wygodne, nie kosztują dużo, są do kupienia w wielu wzorach i kolorach. Można się w nich wybrać zarówno na plażę, jak również krótką przechadzkę. Japonki doskonale nadają się na upalne dni, gdyż ma się wrażenie jakbyśmy nie mieli niemal niczego na stopach. Szczególnie wersje japonek z bardzo wąskimi paskami z tworzywa sztucznego są niesamowicie lekkie i przewiewne.

Jednak japonki to nie koniec. Ostatnimi czasy bowiem coraz częściej możemy zobaczyć na ulicach espadryle. To takie typ butów, który jest również niesamowicie wygodny. Są to z reguły płócienne, zabudowane buty, wsuwane na stopę. (czerwone szpilki) Nie trzeba ich sznurować, a pomimo tego świetnie trzymają się na stopach. Na pewno tego typu espadryle są lepsze do jazdy na rowerze, albo też innego rodzaju letnich aktywności, podczas jakich ważne jest, aby buty idealnie trzymały się stopy – japonki.
espadryle

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Pamiętajmy o bardzo popularnych butach, którymi są sandały. Nie może ich zabraknąć w szafce na buty. Występują w dużej ilości różnych wersji. Dostępne są takie bardziej eleganckie, ze skóry, jak też bardziej kolorowe z tworzywa sztucznego. Właściwie trudno ograniczyć się do jednej pary, bo przydatne będą na pewno takie bez obcasa, jednak na taneczny, letni wieczór nie obejdziemy się bez sandałów na koturnie. Świetne są do letnich, dyskotekowych kreacji – musisz to obejrzeć.

Trampki z kolei to buty tak uniwersalne, że z pewnością przydadzą się latem. Są wygodne, więc z pewnością są świetne na różne letnie aktywności. Dłuższe spacery, granie w siatkę, granie w badmintona, to z pewnością dla takich butów żaden problem. Oprócz tego, wiele kobiet uwielbia zakładać trampki z lekkimi sukienkami. To da bardzo oryginalne połączenie i co istotne, doskonale do siebie pasuje. Z tego względu, jeśli nie posiadamy powyższych butów we własnej szafie to trzeba bardzo szybko nadrobić takie zaległości. Z tego typu zestawem butów, nic już nas nie zaskoczy. Będziemy przygotowani na wiele sytuacji i aktywności, jakie mają miejsce latem.