sweet peadolls clothes

Moda letnia – wakacyjnie, miejsko? Na co zwracać uwagę w okresie letnim?

Moda damska w odbiciu na co dzień to specyficzny świat sam w sobie. Liczba opcji garderobianych daje możliwość na lepsze uwypuklenie swoich potrzeb jak i zapatrywań obojętnie na sezon. Jednak czas letni niesie ze sobą specyficzne apogeum trendowe, które akcentuje się w każdej sferze towarowej – najbardziej w sferze odzieży wierzchniej.

Tegoroczne lato przyniesie ze sobą dużo zmian w utartych schematach mody damskiej. Nowe kontrasty kolorów oraz łączenie różnych materiałów jest prospektem, na który należy czekać – zobacz promocje.
Co się zmieni?
– Ułamek przyjętych powszechnie motywów przejdzie bardzo niewielką rewolucję. Kolor biały dalej będzie fundamentem w designerskich trendach – jednocześnie ubrania oraz dodatki. Biel potwierdza się podobnie w kombinacjach eleganckich jak i sportowych. Okres letni przyniesie z sobą opcje swobodnie skrojone.
– Czarna kolorystyka podobnie jak jej biały równoważnik nie zostanie daleko z tyłu. Preferowane będą kreacje w wersji „total” stworzone z czerni matowej oraz połyskującej.
– Kontrast. Biel + czerń zakładać będziemy, również jednocześnie – jest to efektowne połączenie o wydźwięku ponadczasowym, które wraca na powrót z każdym kolejnym sezonem. Zasadniczą różnicą tego roku będzie znaczniejsze nasycenie jedną barwą.
dowolne

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
– Inne palety barw. W zbliżające się lato powinniśmy również uważać na nowe wyjątkowe mixy kolorystyczne. Wśród dominujących kolorów kreacji odzieżowych dla kobiet znajdą się motywy pomarańczy, żółci i niebieskości –żywej palety przedstawiającej upalną letnią aurę.

Styl.
W obrębie stylu, możemy spodziewać się:
– Dużej liczby kolekcji z motywami kwietnymi o przepastnym dekolcie oraz obnażonych ramionach.
– Wielu pobocznych dodatków w postaci wstążeczek, rzemyków, tasiemek, opasek i paciorków.
dowolne

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
– Style sortu retro, vintage jak i różnorodny romantyzm, również dobitnie zaznaczą swoją obecność w seriach odzieżowych mody dla pań na lato 2016 – zobacz więcej.

To Lato z pewnością będzie niezmiernie udany dla wszystkich pań chcących zaprezentować jednocześnie swoje wdzięki oraz specjalistyczne wyczucie stylu. Półki sklepowe stabilnie osiągają moment krytyczny, także zbliżające tygodnie to doskonały czas na aktualizację swojej garderoby.