sweet peadolls clothes

Moda dziecięca, czyli dowiedz się, w co ubrać swoje dziecko, aby zawsze ładnie się prezentowało

Dzieci są oczkiem w głowie rodziców, którzy starają się, aby zagwarantować im to, co najlepsze. Jeżeli ty też jesteś rodzicem, niewątpliwie zastanawiasz się, w co ubrać swojego brzdąca, by zawsze ładnie wyglądał. O ile nastolatkom trudno jest dyktować jakiekolwiek propozycje, o tyle kilkulatki jeszcze na ogół akceptują decyzje mamy i taty. Jakie są aktualne tendencje, jakie można wykorzystać uzupełniając garderobę naszego dziecka na następny sezon?

Kolekcja ubrań dla dzieci

Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Rozpocznijmy od kolorystyki. W modzie dla dzieci dominują nie tylko energiczne kolory, ale także bardziej stonowane barwy, które można wykorzystać w ubrankach do przedszkola czy szkoły. Smyki będą schludnie prezentować się, nade wszystko gdy wykorzystamy do tego motyw pasków albo kraty, również bardzo lubiany w tym sezonie. Dziewczynki tak jak zawsze można ubrać w klasyczne fasony sukienek oraz spódniczek, jakie zawsze dobrze się prezentują oraz nigdy nie wychodzą z mody. Przeczytaj więcej na temat: modne bluzki dziecięce.

Dla chłopców zaś doskonałe będą spodnie o szerokim kroju, z luźnymi nogawkami, jakie nie ograniczają ruchów, a równocześnie nawiązują do stylu nastoletnich chłopców. Jeżeli kilkuletni szkrab ma starszego brata, na pewno będzie szczęśliwy, że może się ubierać w taki sam sposób. Zarówno dla chłopców i dziewczynek można też kupić ogrodniczki. W połączeniu z bawełnianym t-shirtem będą fantastyczną propozycją na zabawę po szkole na dworze albo na rower. Jeśli chodzi o buty, niezrównanie komfortowe, a zarazem modne, są buty na rzepy. Maluszek nie będzie mieć kłopotów ze sznurówkami, zwłaszcza jeżeli chodzi do przedszkola i jeszcze nie całkiem opanował tę umiejętność. Bez trudu ubierze się bez pomocy innych oraz szybko ustawi się czekając na innych przedszkolaków. Sprawdź więcej: bluzki z krótkim rękawem dla dzieci.

Ubrania dla chłopców

Autor: Jillian
Źródło: http://www.flickr.com
Warto jest mieć na to uwagę, gdyż dziecko powinno potrafić samodzielnie założyć na siebie okrycia wierzchnie i buty. Moda dziecięca rozwija się tak samo ekspresowo, jak moda dla dorosłych. Nie zapominajmy, aby nie przebierać naszych pociech w małych dorosłych, lecz pozwolić im cieszyć się dzieciństwem i kupić im komfortowe ubrania, w jakich będą mogły bez przeszkód bawić się z przyjaciółmi.

Elegantsza spódniczka lub spodenki przydadzą się na niedzielny spacer bądź imprezę rodzinną, a na zwykły dzień starczy schludne i wygodne ubranie, m.in. ulubione legginsy z tuniką albo koszulka ze spodenkami z miękkiego, przyjemnego sztruksu.