sweet peadolls clothes

Jakim sposobem znaleźć swój styl i odmienić wygląd na lepsze?

Nierzadko zaglądamy do swojej szafy oraz myślimy „nie mam się w co ubrać” pomimo tego, że nasza szafa wprost pęka w szwach. Dlaczego tak się dzieje? Nierzadko przyczyną jest to, iż kupujemy ubrania nierozważnie, nie zastanawiając się nad tym, czy będą one pasować do innych ubrań lub dodatków, które posiadamy.

Częstokroć po jakimś okresie okazuje się też, że kupione ubranie już się nam nie podoba. Efektem pochopnych zakupów jest więc to, iż realnie nie mamy się w co ubrać, gdyż albo nasze ubrania już nam się nie podobają, czy nie mamy do czego ich założyć. Uformowanie ciekawej i popularnej stylizacji nie dla każdego jest proste. Nie każdy bowiem ma umiejętność dobierania ubrań i dodatków, tak żeby wszystko tworzyło estetyczną całość i pasowało nie jedynie do siebie, ale również do naszej osobowości. Jednak każdy z nas zdoła wyglądać atrakcyjnie i kreatywnie, wystarczy wyłącznie zdecydować się na zakupy z fachową stylistką.

Personal shopper, inaczej osobista stylistka, to ktoś, kto dopomoże nam odnaleźć swój styl oraz dopasować ubrania do naszej figury i osobowości. Jednostka taka posiada wykształcenie i ogromne doświadczenie w dziedzinie mody, dlatego wie, w jaki sposób kreować wizerunek. Personal shopper oferuje nie tylko zakupy ze stylistką, lecz również przegląd szafy, dobór dodatków i przemianę wizerunku. Indywidualny stylista może pomóc nam znaleźć własny styl, dzięki czemu w końcu będziemy prezentować się oraz czuć się dobrze.

zakupy z osobistą stylistką

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet

Z pomocy prywatnego stylisty lub stylistki zdoła skorzystać każdy, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Dodatkowo, wcale nie musimy wydawać morza pieniędzy na wartościowe, markowe ubrania. Personal shopper – na pewno weźmie pod uwagę nasz budżet oraz pomoże nam znaleźć ubrania, jakie będą słynne, kreacyjne i zarazem nie będą kosztować grubych pieniędzy. Często zdarza się tak, że ciekawsze rzeczy odnajdziemy w typowych sklepach oraz butikach, niż w tych markowych, toteż niezależnie od wysokości Twojego budżetu – możesz przyzwolić sobie na zmianę stylu na lepsze.