sweet peadolls clothes

Moda na każdy czas

Każdy człowiek powinien przywiązywać choć trochę uwagę do tego, co zakłada i jak wygląda. Nie da się ukryć, że dobrze dobrana odzież to nie tylko zabezpieczenie przed niebezpiecznym działaniem słońca czy mrozu, ale także ozdoba nas samych.

buty

Autor: woodleywonderworks
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie dużą uwagę koncentrujemy na tym, by jak najlepiej się prezentować, ale czy mamy w sobie tę siłę, żeby przełamać schematy myślenia na temat mody i sięgać po całkiem nowe rozwiązania w tym obszarze? Chodzi o to, aby zacząć na nowo patrzeć na wszystkie, nawet te na pozór nieznaczące elementy garderoby, takie jak np. staniki Kostar, jak na dzieła sztuki, które wspaniale mogą łączyć się z innymi elementami stroju tworząc niebanalne kompozycje – . Zapewne dobrym pomysłem byłaby zmiana patrzenia na wszelkie nasze zestawienia fasonów, kolorów i faktur? Gdybyśmy tak modne plecaki 2015 zaczęli łączyć z eleganckimi butami i ozdobami z szafy naszych rodziców… Nie musimy przecież godzić się jedynie na to, co powszechnie znamy.

Jeśli interesuje Cię ten post, bez ociągania zobacz dodatkowo inne warte zapoznania się wpisy – z pewnością także Cię zaabsorbują.

Postawmy na oryginalność i zaszokujmy innych swoją kreatywnością! To od nas samych zależeć będzie, jak się zaprezentujemy od święta i jak wyglądać będziemy każdego dnia. Sprawmy zatem, abyśmy zawsze byli ubrani w to, co oryginalne i niesztampowe i w to co rzecz jasna nam się podoba.

Pamiętajmy przy tym wszystkim, że nie tylko główne części stroju się liczą. Jeżeli więc chcemy zawsze prezentować się nienagannie, to nie odpuszczajmy sobie przede wszystkim kwestii dotyczącej odpowiedniego obuwia. Czasem klapki damskie rozmiar 41 warto założyć do mniej oficjalnych strojów, czasem zaś należałoby zrezygnować z nich całkowicie – kupuj z Ceneo. To od naszego wyczucia zależy to, jak będziemy się prezentowali u babci na urodzinach, na ślubie koleżanki, w pracy czy na bankiecie firmowym męża. Już dzisiaj postarajmy się o to, by dobre, klasyczne obuwie damskie 42 znalazło się w naszych szafach, a nie będziemy potrzebowali martwić się przy najbliższej okazji, co włożyć do nowej sukienki. Jeżeli zaś chcemy wszystkim się podobać, to nie zwlekajmy i zainwestujmy więcej gotówki np. w okazjonalną biżuterię, która zaakcentuje nasze naturalne piękno, a każdemu ubraniu doda nieco świeżości i blasku.