sweet peadolls clothes

Ałun i maszynka – klasyczny zestaw który warto mieć

Regularne przycinanie zarostu to istotna rzecz, wie o tym każdy pan. Niestety, spora część rodaków woli kupować kiepskie przyrządy do golenia, co jest katastrofalnym błędem. Kiepską jednorazową maszynką oczywiście nie da się efektywnie ogolić.

W tym lapidarnym tekście opisujemy cztery ważne rzeczy, które musi mieć w szafce każdy mężczyzna zamierzający wyglądać nienagannie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie oraz zestaw pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto poprzednio kupował sklepowe plastikowe nożyki, zauważy wielką różnicę, gdy po raz pierwszy użyje w goleniu Merkur 34c. To świetny nożyk o klasycznych formie i fakturze, idealnie dopasowany do ręki. Dzięki metalowemu chwytowi wygodnie trzyma się go w ręce, co jest niesamowicie istotne dla prawidłowego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet najbardziej oporny zarost, nie drażniąc za mocno naskórka. Atutem maszynki Merkur 34c jest solidność wykonania – nożyk ten można stosować przez miesiące. Polecamy brzytwa dovo.

Czy interesują Cię podobne wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej tego typu opisów opracowano na naszej nowej witrynie. Namawiamy!

Merkur 34c to zatem znakomity nabytek dla mężczyzn, którzy planują każdego ranka się golić. Bez potrzeby częstego kupowania akcesoriów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Wartym uwagi dodatkiem do szafki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytelnicy mogą nie wiedzieć, czym jest ta istotna substancja, więc przypomnijmy – ałun skutecznie hamuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to podstawowy element w łazience, gdyż w trakcie golenia nierzadko tworzą się malutkie ranki. Zobacz Coticule. Nie są one szczególnie bolesne, lecz mocno przeszkadzają, bo krew potrafi kapać przez wiele minut. Ałun w sztyfcie nałożony szybko po skaleczeniu skutecznie hamuje krwotok.

Na podsumowanie artykułu trzeba jeszcze dodać, że pan, który pragnie posiadać klasyczny wizerunek, musi sprawić sobie również krem do golenia. Niezbędnym dodatkiem do takiego artykułu jest pędzelek – z pewnością kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego elementu.