sweet peadolls clothes

Sanitarna armatura – wszystko do ładnych toalet.

Armatura sanitarna to ważne części w procesie wyposażania toalet. Od jej odpowiedniego doboru zależy komfort z użytkowania łazienki jak i ilość zużywanej w niej wody. Stelaże podtynkowe są w obecnych czasach najpopularniejszym rozwiązaniem w wykańczaniu toalet. Pozwalają na lepszą aranżację przestrzeni i gwarantują elegancki wygląd.

polecane kolumny prysznicowe

Autor: Miyoko-Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Geberit produkuje spłuczki podtynkowe od ponad 50 lat. W tym okresie spółka sprzedała sześćdziesiąt milionów egzemplarzy, co pozwoliło jej na przypięcie łatki lidera na rynku. Razem z wymyśleniem spłuczki podtynkowej, pojawiła się potrzeba rozwinięcia instalacji podtynkowej, dzięki czemu organizowanie przestrzeni łazienek jest łatwe i nie ograniczone rozmiarem armatury sanitarnej. Na przestrzeni lat bardzo zmienił się system montażu spłuczek podtynkowych. Teraz Geberit proponuje 3 grupy produktów o różnym sposobie instalacji: Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Kombifix. Stelaż Geberit to wspaniałe rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej. Dostępne są w różnych rozmiarach. Podstawowe części do wiszących misek WC, dostępne są w wysokości 112 centymetrów ze spłuczką podtynkową Specjalnie wykonane elementy w wielu wymiarach, pozwalają też na zabudowę narożną i pozwalają na wykonanie niesztampowej instalacji oraz instalacji elementów w łazience dla osób niepełnosprawnych. Stelaże Geberit posiadają spłuczki, które udowodniły swoją niezawodność w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.W komplecie znajdują się uchwyty, zawór kątowy do podłączenia wody, rury podłączeniowe do misy, szpilki do montażu miski oraz instrukcja montowania – .

Prysznic

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Kolumny prysznicowe to elementy wyposażenia toalety, które gwarantują przyjemny prysznic co dzień. Mają w zestawie zarówno deszczownicę, jak i użyteczną słuchawkę prysznicową, dzięki czemu istnieje wybór pomiędzy miłym natryskiem, a orzeźwiającym prysznicem. Jest możliwość wyboru 3 typów strumieni wody w słuchawce – hydromasaż, strumień miękki tudzież deszczowy. Kolumny natryskowe przeznaczone są do montowania ściennego w brodzikach albo prysznicach.

Zaintrygowały Cię treści zawarte w naszym tekście? Jeśli tak, to czytaj także firma sprzątająca analogiczne informacje, dotyczące tego działu. Przejdź do kolejnej strony.

Produkt został wytworzony z niekorozyjnych tworzyw, które prosto utrzymać w czystości, dzięki czemu prace porządkowe zajmują mniej czasu aniżeli dotychczas.Wąż prysznicowy jest pleciony dwa razy i posiada długość 200 centymetrów. Kolumny prysznicowe występują w kolorze chrom, który pasuje do większości kabin prysznicowych na rynku. Kolumny natryskowe wyróżnia eleganckie wykończenie – dzięki czemu świetnie prezentują w modnie urządzonych łazienkach.