sweet peadolls clothes

Jak zatrzymać młodość

Daje się zauważyć, że kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najlepiej rozwijającej się w naszym kraju. I choć zabiegi upiększające niestety nie są tanie, cieszą się wielkim powodzeniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.

Mając na uwadze, że znaczna część osób nie może pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po nacięciu chirurgicznym – najlepszym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

operacje plastyczne

Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjne lasery (tzw. frakcyjne) fenomenalnie sprawdzają się w zabiegach odmładzających. Jednak laserem nie tylko odmładzamy skórę, i powodujemy, że odzyskuje dawny blask. Urządzenia są niezastąpione w likwidacji przebarwień, naczynek, usuwanie blizn Koszalin oraz rozstępów.

O czym trzeba pamiętać przed udaniem się na zabieg? W krótkim czasie po zabiegu pacjent odczuwa dyskomfort podobny do reakcji po intensywnym opalaniu. Poza tym, w trakcie 1 – 3 dni może pojawić się rumień i obrzęk. Kilka dni po zabiegu ma miejsce także powierzchowne złuszczenie naskórka. W tym czasie wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami UV. Zalecane jest zrezygnowanie sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni oraz unikanie słońca przez ok 30 dni po zabiegu. Zaś czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gdzie szukać dobrych klinik i salonów?
Najlepszym źródłem informacji jest jak wiemy Internet. Wpisując w wyszukiwarkę poszukiwany temat np. usuwanie naczynek Kraków znajdziemy nie tylko lista okolicznych gabinetów, lecz też strony z opiniami o danej placówce. Dobrze jest też zaznajomić się z uwagami pacjentów na forach internetowych i blogach.

Zabiegi medycyny estetycznej są istotne gdy mówimy o pacjentach, którym wady niestety przeszkadzają w cieszeniu się życiem. Na ogół jest to coś, co przykuwa uwagę innych – dawne blizny czy rozstępy po ciąży. Lecz „defekt” może również być niewidoczny, a posiadacza wpędzać w kompleksy. Gdy analizuje się opinie osób, które zdecydowały się, nierzadko po długich latach, na jego usunięcie, ciężko nie zauważyć ich radości. Ci ludzie czują się jak nowo narodzeni! Dla zainteresowanych tematem: tutaj.