sweet peadolls clothes

Najzdrowsza ochrona oraz pielęgnacja włosów – przekrój przez produkty Kerastase.

Gabinety fryzjerskie cieszą się co chwila większą popularnością, nie trudno więc spostrzec że tworzone są w mgnieniu oka. Wpierw przeznaczone przede wszystkim dla płci żeńskiej, teraz oblegane podobnie przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to niemal wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie odpowiednio zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie wyraźnie się podnosi.

więcej na

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to marka zajmująca się produkcją wyszukanych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu artykułów międzynarodowej jednostki dominującej, czyli L’Oreal. Artykuły sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozpowszechniane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na zbyt producent tyczą się innego gatunku włosów i zapewniają inną pielęgnację. Wyszukać można m.in.: krystaliczny blask i lekkość włosów, ochrona przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, rozwój osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego rodzaju włosów, ochrona koloru i blasku, zintensyfikowanie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja (zobacz również pielęgnacja kotów) i dodatkowo teksturyzacja – dodatkowe informacje. Trzy banalne gesty obyczaju, stosowane w trakcie pielęgnacji w salonie, jesteśmy w stanie kontynuować w mieszkaniu. Kąpiel -to główny etap rytuału. Luksusowej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów tudzież skóry głowy, asystuje masaż głowy, który aktywuje zmysły.


Pielęgnacja – tylko skuteczna i ukierunkowana. Przemiana dostrzegalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują żywotność i cudowny wygląd. Ostatnim etapem będzie teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający spłukiwania. Oferuje efektywną ochronę i niezwykły blask.

Czy ten materiał Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź inny oryginalny artykuł (https://www.equiversum.pl/pl/c/baty-i-palcaty/32), który również ma ciekawe materiały.

Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, precyzyjnie wybierając, zamówisz wszystkie potrzebne artykuły, by zapewnić swoim włosom pomocną opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednakże – aby mieć zupełną pewność, że twoje włosy przyjmą to na co zasługują, wybieraj kosmetyki faworyzowane przez salony fryzjerskie, które na tych kosmetykach pracują cały czas.