sweet peadolls clothes

Naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, albo znane Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio powraca moda na okazały zarost u mężczyzn. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego typu mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego terminu, który oznacza w rodzimym języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawna kojarzona jest z męskością i siłą. Dla wielu mężczyzn jest demonstracją poważnego podejścia do życia, męstwa i jak najbardziej ma służyć przekonaniu do tego również płci żeńskiej. Panie uwielbiają lub nieznoszą zarostu i nie ma sensu opierać się tu na jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich sądzi, że panowie z brodą są znacznie bardziej atrakcyjni, niż panowie z gładko wygoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i przez to również bardziej męscy. I tak jak kobiety próbują manifestować swoją kobiecość przez dobór odpowiedniego stroju czy make-upu, tak mężczyźni swoją męskość lubią akcentować właśnie poprzez brodę.

Zarost nie musi być spory, może być mało widoczny lub z kolei sięgać aż do torsu. Nowoczesne możliwości jeśli chodzi o golarki i rozmaitego typu kosmetyki jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że w zasadzie można zrobić na swojej twarzy przeróżne cuda. Są mężczyźni, którzy specjalnie strzygą brodę, układają ją, modelują, by uzyskała ona pożądany kształt i nabrała wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Co odważniejsi mogą brodę również pomalować lub nadać jej intrygujący kształt. Więcej na

Oczywiście zadbanie o naprawdę ładną brodę nie jest takie proste. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma duży zarost, niewiele musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Piękna broda wymaga na pewno lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Także należy ją strzyc, podcinać czy golić. Stosuje się do tego naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, czy też nie mniej popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty . Jednym słowem nie jest tak, że zarośnięty mężczyzna, może całkowicie sobie odpuścić.

Gdy interesuje Cię prezentowany wątek, obejrzyj www (https://www.termoaparatura.com.pl/pl/article/90/czujniki_rezystancyjne) a na pewno uzyskasz więcej danych na to interesujące zagadnienie – nie czekaj tylko kliknij.

Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, aby dbać o swoją twarz, w przeciwnym razie może narazić się na negatywne opinie, gdy jego broda będzie nieładnie wyglądać.

Prawdą jest, że broda odmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, gdy mężczyzna chce coś u siebie zmienić. Broda może dodawać lat, powodować, że mężczyzna wizualnie wygląda interesująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze zapewne długo będzie na topie.