sweet peadolls clothes

Sposoby na zdrowy uśmiech

Jak to jest z tym uśmiechem? uśmiechamy się za często czy zbyt rzadko, a jeśli owszem lub nie, to dlaczego? takie pytania można by zagaić w każdym państwie, a odpowiedzi byłyby identyczne. Dziwne? Nie, przecież jesteśmy ludźmi, kręcimy się w określonych oddziaływaniach społecznych, wszyscy, a na pewno większość musi pracować, walczymy z trudnościami życia codziennej egzystencji… Co innego jednakowoż odpowiedzą np. mieszkańcy USA, a co innego żyjący w jakimś ubogim, afrykańskim państwie. A jak to wygląda u nas?

zeby

Autor: Aleks Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Polska dokonała krok przed siebie. Obecnie wiele z pragnień, które były normalne w czasach ery komunizmu, dzisiaj są nieważne. przykładowo problem deficytu artykułów żywnościowych. Widziałem dawniej w telewizji starą sondę uliczną, gdzie ludzie opowiadali o tym, czego pragnęliby, żeby się spełniło na święta. Wielu z tych ludzi mówiło o… jedzeniu. Dzisiaj niektórzy (szczególnie młodsi) mogą się z tego śmiać, ponieważ jedzenia jest pod dostatkiem, a w dużych sklepach samoobsługowych każdego dnia wyrzuca się do śmieci mnóstwo jedzenia. Dawniej jednak takie zagadnienia były na porządku dziennym…

obecnie jednakże nawet w skali naszego kraju jedni cieszą się częściej, drudzy mniej. Na zadane pytanie: dlaczego… mieszkaniec jakiegoś wielkiego miasta np. Katowice może odrzec, że posiada zatrudnienie, a inny z terenów, gdzie panuje bezrobocie, że ma kochającą rodzinę. Nie uogólniając, uśmiechają się wszakże mieszkańcy wielkich, jak i malutkich miejscowości. Prawda jest jednak fakt, że problemy wielkomiejskiego życia tj. hałas, chaos, izolacja, gorączkowość nie są tożsame z bolączkami ludzi żyjących na wsi. Pytanie więc o uciechę w życiu często nastręcza dużych utrudnień…

mleczaki

Autor: anjanettew
Źródło: http://www.flickr.com

Wielu ludzi na przykład się nie śmieje z dziwnych zmartwień. Powodów jest dużo.

Jak sądzisz? Czy informacje na omawiany wątek są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj tekst, a znajdziesz tam mnóstwo fenomenalnych wiadomości, które przykują Twoją uwagę.

Niektórzy nie smieją się, gdyż się…wstydzą. Tak niestety jest, wielu z nas nie jest uradowana np. z uzębienia (może to być krzywy zgryz, czyli praca dla ortodonty (ortodonta Katowice) lub brzydkie zęby, wiadomo, dentysta (sprawdź serwis)), i choć brzmi to trochę komicznie – taki zmartwienie utrudnia nam bycie radosnym (więcej). A przecież śmiech to zdrowie, nie zapominajmy o tym, nie dręczmy się też jakimiś wyimaginowanymi kompleksami. Szkoda czasu na te drobnostki, śmiejmy się z tego!