sweet peadolls clothes

Jaką odzież lepiej jest nabyć: polskich dostawców czy chińskich ?

Wytwórcy ciuchów nie próżnują. Konkurencja na rynku jest dość duża, więc rywalizują między sobą o nabywców. Każda zmiana pory roku jest okazją do przedstawienia aktualnych produktów. Każdorazowo proces handlu i produkcji wygląda podobnie: producent dostarcza nową partię produktów, potem nabywa ją hurtownia, następnie sprzedawcy detaliczni i w końcu wpada do rąk klientów. Jest w czym przebierać. Oprócz tego od kilku lat obserwujemy zalew ciuchów z rynków zagranicznych. Klienci zostają postawieni naprawdę przed niełatwym wyborem. Czy jednak lepiejj jest wybrać krajowych producentów, czy lepiej jest sięgnąć po producentów z Chin?

ubrania

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno pierwszy jak i drugi wybór ma zarówno plusy, jak i minusy.

Czy ta najnowsza wiadomość (http://www.gemeo.pl/szablon2/shop/29—szafir.html) spodobała Ci się tak bardzo, że pragniesz przeczytać następne? To świetnie! W takim razie zapraszamy na świeżą stronę.

Odzież używana (zapoznaj się z ofertą), czy nowa z Państwa Środka, może bez wątpienia kusić bardzo niską ceną. Dla wielu osób jest to przekonywujący atut. Wynika on z tego, że w Państwie Środka mniej się płaci pracownikom, co pomniejsza koszty produkcji tych towarów. Z drugiej strony powodem niskich cen jest po prostu słabość materiału, wykorzystanego do produkcji. W niektórych przypadkach jest to nawet materiał zagrażający zdrowiu człowieka. Wynika to z tego, że niekiedy przedsiębiorcy popełniają zasadniczy błąd i w negocjacjach zbyt mocno akcentują niską cenę towaru. Obniżanie ceny chińscy przedsiębiorcy rozumieją jako zgodę na wykorzystywanie bardzo kiepskich materiałów czy nawet rakotwórczych.

Polscy wytwórcy produkują bez wątpienia dobrej jakości produkty. Ich produkty odzieżowe nie są niewątpliwie tak bardzo rozpoznawane jak rywali z Europy Zachodniej, lecz wykonanie produktów jest na bardzo wysokim poziomie –

Kupno ubrań naszych kreatorów mody gwarantuje nabycie towaru zrobionego z wysokiej jakości materiałów. W Polsce wytwarzanie odzieży jest poddane licznym inspekcjom, których być może nie ma w Chinach, które nie są państwem należącym do Unii Europejskiej. Cena polskich produktów niewątpliwie jest wyższa niż produktów z Państwa Środka.
Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na pytanie, którego wytwórcę lepiej wybrać. Niektórzy wolą dobrą jakość, inni niską cenę. Wybierając niską cenę trzeba bez wątpienia być ostrożnym.