sweet peadolls clothes

Żartobliwe hasło na twojej koszulce? – wybierz doskonały prezent dla najbliższych

„Najlepszy tata na świecie”, „Jestem boski”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i mnóstwo innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na oferowanych w sprzedaży koszulkach. Dzisiaj śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie można kupić upominki i nowatorskie gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Pozornie niczym się nie różnią od standardowych koszulek, aczkolwiek tylko pozornie. Koszulki z napisem – i to dodajmy śmiesznym napisem – to idealny wybór, jeśli mamy zamiar dać komuś nietuzinkowy prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego tatę lub czego nie lubisz w swoim znajomym? – wybierz i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym hasłem. Chcesz przyciągać uwagę otoczenia albo przekonać innych do tego, że masz świetne poczucie humoru? – koszulka z niebanalnym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać.

Koszulki o jakich mowa z miejsca przykuwają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że chwytliwy slogan czy zdjęcie to najskuteczniejsza reklama. Jeżeli nosimy koszulkę ze śmiesznym hasłem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jacy jesteśmy z charakteru (poczytaj). Oczywiście wybór napisu powinien być w pewien sposób przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki efekt osiągniemy zakładając taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Aktualnie działa wiele firm, które przygotują dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż powinniśmy pamiętać, że nie należy podawać haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto ma zamiar nosić na sobie taką koszulkę. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie bluza ratownictwo medyczne chciałby posiadać każdy, kto ceni sobie dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeżeli chcesz zaimponować znajomym, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na koszulki z tego rodzaju hasłem. Bez wątpienia zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych wszystkich, z którymi będziesz mieć okazje się spotkać. Duże też prawdopodobieństwo, że w ten sposób zachęcisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na ”żartobliwe” koszulki. Jest to świetny sposób na prezent, ale też na podkreślenie swojej oryginalności i charakteru.