sweet peadolls clothes

Jakie istnieją rodzaje biustonoszy? Jak powinno się je dobierać, żeby pasowały jak najlepiej?

Niewiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale tylko kilka procent pań potrafi dobrać właściwy rozmiar biustonosza. Tymczasem dobry stanik jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa na nasz komfort i to jak się czujemy. W zależności od potrzeb może uwydatniać albo podtrzymywać biust. Który więc biustonosz zakupić? Jakie istnieją typy i dla kogo się nadają? Bardotka, określana także balkonetką, to stanik charakteryzujący się tym, że górna linia misek biegnie poziomo w poprzek biustu.

Ramiączka umieszczone są szerzej niż w pozostałych rodzajach biustonoszy. Wraz z kształtem misek tworzy się dekolt w kształcie kwadratu. Miseczki mają najczęściej fiszbiny, jednocześnie bardzo często są także usztywnione.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź tu (http://www.cik-wisniewski.pl/) podobne materiały – one także są wartościowe.

Biustonosz w typie plunge ma za zadanie wyrzeźbić ładny, głęboki dekolt. Posiada miski o skośnych cięciach, są nisko wycięte, natomiast ich linia biegnie skośnie przez piersi. Tego typu staniki mogą być usztywnianie lub niekoniecznie. Biustonosze push-up powiększają biust – . Efekt taki jest możliwy, gdyż biustonosz jest wyposażony w wykonane w dolnej części misek kieszonki.

W to miejce wsuwa się niewielkie poduszki albo specjalne usztywnienie. Następnym typem jest stanik – sprawdź to – z pełną miseczką. Tego typu miseczki są mocne zabudowane, przez co piersi mają zapewnione dobre podtrzymanie. Miseczki mają poprzeczne cięcia, które biegną w poprzek piersi i kryją ich dużą część. Połączenie między miskami jest dosyć szerokie. Biustonosz z uformowaną miseczką jest modelem o sztywnej misce z fiszbinami. Uformowana jest ona z jednej części, bez cięć. To powoduje, iż miseczki nie posiadają szwów a przy tym stanik nie jest widoczny pod obcisłą bluzką lub sukienką. Minimzer natomiast to stanik, którego miseczki wykonane są w taki sposób, aby zmniejszyć biust, a konkretniej mówiąc, by powodował, iż piersi będą mocniej przylegać do klatki piersiowej.

Efekt ten można uzyskać dzięki temu, iż miska ma nieco większą średnicę aniżeli zwykły stanik w większym rozmiarze, jednak jest płytsza. Podczas wyboru stanika trzeba wziąć pod uwagę również to jest on wykonany z różnych materiałów. Na co dzień dobre będą te z materiałów wygodniejszych jak bawełna, albo z tych bardziej oddychających. Jednak pod sukienkę wieczorową albo na wyjątkowe okazje świetnie sprawdzą się te bardziej eleganckie. Choć w ostatnim czasie najbardziej popularne są i tak biustonosze silikonowe.