sweet peadolls clothes

Ciężko znaleźć dziecko, jakie nie wiedziałoby Lego

Lego – nie ma chyba dziecka, jakie by nie słyszało o tej największej chyba firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na całym świecie. I jakich by nie miało albo nie pragnęło mieć i się nimi bawić. Początek tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać lat trzydziestych dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii założona została niewielka firma, która przez kilka następnych dekad została potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego stanu przyczynił się opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

Lego

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki niemu każdy z klocków z dowolnego pudełka można połączyć z innym, przez co dzieci uzyskują nieograniczone możliwości na zabawę. Przez cały okres działania firmy w ofercie ukazało się mnóstwo klocków uniwersalnych, takich jak postacie, domy i pojazdy, ale i kilkanaście tematycznych serii, nawiązujących do znanych filmów lub od zera wymyślonych przez projektantów duńskiej firmy – . Najbardziej znane zestawy oparte na filmach to Harry Potter, Star Wars i Piraci z Karaibów, ale bez przerwy ukazują się kolejne, jak na przykład ostatnia nowość zwana lego mixels.

Gwiazdka albo Mikołaj strój mikołajowej to czas, kiedy miliony dzieci dostają mniejsze lub większe opakowanie z klockami lego do zabawy, przy jakich będą spędzać później długie godziny. Wybierając zestaw klocków na upominek powinno się dobrze sprawdzić zakres wiekowy, dla jakiego są one dedykowane.

Tutaj odnajdziesz ciekawe informacje na prezentowany temat, zatem jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

Jest to następna ogromna zaleta tych klocków, na

lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com

każdym pudełku wytwórca podaje zakres wiekowy, dla którego dana seria będzie najbardziej odpowiednia.

Na przykład lego bitwa o helmowy jar jest przeznaczona dla dzieci powyżej lat dziesięciu, co bynajmniej nie oznacza że nie mogą się nimi bawić mniejsze dzieciaki czy nawet dorośli – Lego Bitwa o Helmowy Jar. Rzecz jasna nie można ich dać rocznemu maluchowi, lecz pięciolatek na pewno może się nimi bawić, tyle że może się trochę zniechęcić przy skomplikowanej konstrukcji. Wychodząc naprzeciw najnowszym technologiom klocki lego zaczęły się pojawiać także w grach komputerowych i filmach, czego najlepszym przykładem jest lego batman 2 dc super heroes gra ps3.