sweet peadolls clothes

Porządny sprzęt do golenia

Regularne golenie się to istotna rzecz, wie o tym każdy pan. Niestety, spora część mieszkańców Polsko woli nabywać kiepskie akcesoria do golenia, co jest katastrofalnym błędem. Tanią jednorazową maszynką zwyczajnie nie da się skutecznie ogolić.

W tym niedługim wpisie prezentujemy cztery klasyczne artykuły, które powinien trzymać w kosmetyczce każdy mężczyzna chcący wyglądać fantastycznie każdego dnia. Zaprezentujemy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun w sztyfcie oraz komplet pędzelek plus krem do golenia.

Czy komentarze z www (https://www.optegra.com.pl/cennik-zabiegow-laserowej-korekcji-wzroku-2/) pod przeczytanym wpisem Cię zainteresowały? Może pragnąłbyś coś do nich dopisać? Będzie to dla nas z pewnością bardzo istotne.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto wcześniej kupował kiepskie plastikowe nożyki, zanotuje gigantyczną zmianę, kiedy po raz pierwszy zastosuje w łazience Merkur 34c. To fantastyczny nożyk o oldskuowych projekcie i fakturze, w sam raz dopasowany do ręki. Dzięki metalowemu chwytowi wygodnie trzyma się go w dłoni, co jest niesamowicie istotne dla prawidłowego golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie niszcząc za bardzo skóry. Plusem maszynki Merkur 34c dostępnej na jest trwałość wykonania – nożyk ten można stosować przez tygodnie. Merkur 34c to zatem znakomity wybór dla facetów, którzy planują codziennie się golić. Bez konieczności częstego nabywania sprzętów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Ciekawym dodatkiem do zestawu faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie wiedzieć, czym jest ta wartościowa substancja, zatem opiszmy – ałun efektywnie hamuje upływ krwi. A więc ałun w sztyfcie to kluczowy element w łazience, bo w czasie golenia nierzadko powstają małe uszkodzenia naskórka. Nie są one szczególnie bolesne, jednak mocno uprzykrzają życie, bo krew potrafi kapać przez wiele minut. Ałun w sztyfcie nałożony natychmiast po skaleczeniu od razu hamuje krwotok.

Na zakończeniu artykułu warto jeszcze wspomnieć, że facet, który planuje utrzymać klasyczny image, powinien kupić też krem do golenia. Nieodzownym uzupełnieniem do takiego preparatu jest pędzelek – bez wątpieniu kiedyś widziałeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego fajnego wynalazku.