sweet peadolls clothes

Obowiązujące trendy to dość śliski wątek

Kim jest modna kobieta? W jaki sposób można ją określić? Czy jest to osoba, która goni za nowinkami mody czy wręcz odwrotnie, posiada własny styl i nie sugeruje się opinią pozostałych. Trudno powiedzieć, gdyż tym samym już wybiegamy dalej i z pojęcia mody przenosimy się do kategorii odwagi…

Czy wobec tego stylowa pani powinna być dzielna czy raczej powinna korzystać z szeregu modowych kompromisów?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jasna, gdyż z jednej strony mamy modelki na wybiegach, które ubierane są w dziwaczne ubiory. Jest to na czasie i śmiałe, ale czy

Modelka w trakcie sesji

Autor: Rob
Źródło: http://www.flickr.com

zwykła kobieta w tej kreacji chodzi po mieście? Raczej nie. Jak już widzimy tego typu kroje na galach celebrytów, na przykład, podczas rozdania Oscarów.

Kobieta w swetrze

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com

Z innej natomiast strony mamy bardzo dużo pań, dziewczyn, które odziewają się modnie, młodzieżowo, we własnym stylu, lecz wszystko to jest w normach pewnej. Rozumiemy przez to ubiór w zgodzie z obowiązującymi trendami, również w zgodzie z filozofią dobrego aktualnego, promowanego przez media, ubioru. Mamy, na przykład, modne polo, modne poncho (poncho w dobrym stylu), modne sweterki czy długie swetry damskie… (stylowe swetry damskie długie).

Jak to wszystko odczytać? Czy przyjąć dyktaturę rozsądnych politycznie kreatorów mody, którzy prezentują jak ów człowiek powinien wyglądać, czy może zdecydować się na szaleństwo i odziać się tak, że każdy będzie się za nami oglądał. Jeden, jak i drugi sposób ma własne minusy i plusy. Z jednej strony widzimy osobę odzianą, jak setki innych, a co najlepsze ta osoba uważa, iż jest modna i wyjątkowa.

A taka prawda, że wygląda się jak osoba z katalogu wiadomej firmy. Z drugiej strony mamy osobę, jaka poszukuje dla siebie niecodzienne ciuchy, obmyśla kroje, aby być jak w najwyższym stopniu unikatowa, ale dociera do ściany, ponieważ zdaje sobie sprawę, iż jeśli chce naprawdę czymś zaskoczyć, to musi zacząć szokować. Ale czy każdy jest na to gotowy i czy to będzie jeszcze moda, to już inna dziedzina. Tak już jest, w modzie bardzo łatwo przekroczyć można granice i miast zachwycać swoim stylem staniemy się pośmiewiskiem. Ta granica odstrasza większą ilość kobiet, dlatego także zostają przy modnej, ale zachowawczej kreacji.

Szalenie nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, aby przeglądnąć ten wpis. Jeżeli czujesz ochotę na więcej, to kliknij link t-shirty męskie wyprzedaż duże rozmiary i przejdź do następnej strony.