sweet peadolls clothes

Standardowe dodatki takie jak np. obuwie jako odpowiedni składnik przy tworzeniu oryginalnego stroju.

Nurt miejski to złączenie charakterystycznej autonomii z modnymi i przyciągającymi wzrok dodatkami. Dzięki niemu można odziewać się na luzie a także w sposób wygodny, a jednocześnie nasze stylizacje bywają atrakcyjne. Obuwie jest ważnym składnikiem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną część naszego look’u albo wprost przeciwnie, być tym szalonym akcentem. Jak to piszą klasyka broni się sama. Typowe czółenka na nie dużym obcasie, balerinki, trendowe rzymianki… wszystkie owe typowe możliwości zezwolą wygodnie spędzić na ulicach miasta nawet cały dzień.

modna sukienka

Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to świetny wybór, który panie cenią głównie w czasie upałów, gdy nie mamy ochoty ponadto obciążać swych nóg. Atrakcyjnością cieszą się też koturny, które dają możliwość połączyć fajny zabieg optycznego wydłużenia nóg z komfortem dreptania. Na zaludnionych drogach dużych miast nie raz zobaczymy również tenisówki, jak również wyjątkowe wariacje czyli połączenie tenisówek i butów na koturnach, czy też tenisówek z balerinami. Pragnąc uczynić z obuwia luźny i klasyczny element stylizacji, postawmy na stonowane barwy i nierzucające się zbytnio w oczy modele, które ozdobią każdą odzież. Jeżeli pragniemy założyć klasyczne, ciemne legginsy i prosty, szary T-shirt, można skusić się o takie dodatki jak bardziej ekstrawaganckie buty czy też torebkę. Dodatki wspaniale podkreślają oryginalny styl (zerknij proszę: bolerka dla kobiet), indywidualność, pasje. Atrakcyjnością cieszą się ostre barwy, zwracające uwagę swą niesamowitą soczystością.

Każda kobieta chciałaby wiedzieć, co jest teraz na topie i co uczynić, żeby nie zaliczyć modowej wpadki (to jest bardzo fajne: odkryj więcej w tym źródle). Ale mamy dziś wiele możliwości śledzenia najnowszych trendów! Starczy oglądać branżowe wydawnictwa albo programy tv, kierowane nie tylko do ekspertów, lecz także dla osób interesujących się modą oraz związanymi z nią ciekawostkami. Również w internecieznajdziemy wiele ciekawych blogów o tematyce modowej. Mogą one stać się dobrym źródłem informacji oraz inspiracji do robienia własnych, niepowtarzalnych stylizacji!