sweet peadolls clothes

Jak bez uszczerbku opalać się w solarium?

Solaria to nadzwyczaj popularna odmiana opalania. Z solariów możemy skorzystać zawsze, zarówno latem, jak także zimą, dzięki czemu piękną opaleniznę możemy posiadać przez zupełny rok. Z solariów korzystają najczęściej kobiety, niemniej wśród mężczyzn też stają się one coraz bardziej słynne. W chodzeniu do solarium nie ma nic złego, chociaż korzystając z takiej odmiany opalania, musimy zachować wyjątkową powściągliwość i pamiętać o bezpiecznym opalaniu. Ale jak można bez szwanku opalać się w solarium?

opalenizna

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Przede wszystkim musimy skorzystać z profesjonalnych solariów, jakie mają wysokiej jakości łóżka opalające i nowe lampy – link. Jeżeli lampy w solarium pracowały więcej niż 800 godzin to prawidłowiej zrezygnować z opalania. Bez względu na to czy korzystasz z solarium leżącego czy interesuje Cię bardziej solarium stojące – pomnij o dobrym czasie opalania, z początku nie powinien on naruszać 5 minut. Dłuższa wizyta w solarium zdoła być szkodliwa, szczególnie dla postaci, które mają niesłychanie jasną cerę.

Gdy Twoja skóra przyzwyczai się do tego typu opalania, zdołasz wydłużyć okres spędzany na solarium – do 10 minut. Jeśli dopiero zaczynasz chodzić na solarium, zdołasz opalać się co 2-3 dni, niemniej jednak nie dłużej aniżeli przez 10 dni.

Odnajdziesz w tym miejscu bez dwóch zdań szczegółowe omówienie takiego tematu, zatem warto je szczegółowo przeczytać. Poznasz wtedy sporo interesujących informacji.

W przyszłości powinno się ściąć okres chodzenia na solarium oraz opalać się nie więcej aniżeli raz w tygodniu. Osoby, które systematycznie chodzą do solarium poprzez kilkanaście miesięcy i opalają się parę razy w tygodniu ryzykują rakiem skóry i innymi sporymi schorzeniami.

Podczas opalania należy też chronić oczy i brodawki piersiowe, które są nadzwyczaj wrażliwe. Każdy z nas zasługuje czasem na sekundę radości. Światło lamp solarnych nie tylko przynosi śliczną opaleniznę, ale poprawia stan ducha i zapobiega stanom depresyjnym, jakie nieraz występują z powodu braku słońca. Nie ma więc nic złego w tym, jeśli wybierzemy najlepsze day spa i skorzystamy tam między innymi z solarium. Pamiętajmy jednak o zachowaniu rozsądku oraz nie lekceważmy niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą za częste oraz zbyt długie opalanie opalanie natryskowe FAKE BAKE się w solarium.

Więcej na ten temat –