sweet peadolls clothes

Odpowiednio przyodziana, by uprawiać każdą dyscyplinę sportową

Do uprawiania sportu na świeżym powietrzu potrzebny jest nie tylko zapał i entuzjazm u ćwiczącego, ale także należycie dobrana odzież. Mało kto idzie przecież pobiegać czy pojeździć na rowerze w stroju zakładanym na co dzień czy od święta i to nie dlatego, że nie wypada, lecz przede wszystkim ze względu na komfort.

Kiedy nadchodzi lato kłopot z ubraniem do ćwiczeń jest mniejszy, bowiem wystarczy nałożyć na siebie t-shirt i spodenki, i można już aktywnie uprawiać sport. Więcej nałożyć na siebie

Drużyna rugby kobiet

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

musimy natomiast w późniejszych porach. W tym wypadku podstawą są w pierwszym rzędzie stosownie dobrane bluzy damskie czy męskie (bluzy dla pań) oraz spodnie bądź getry.

Jeśli chodzi o bluzę ważne jest by po pierwsze była komfortowa, a po drugie praktyczna. Wygodna czyli, aby nie krępowała wykonywanych ruchów, a dodatkowo, by była na tyle przewiewna, że nasze ciało nie będzie się w niej nadmiernie pociło. Praktyczność przejawia się z kolei w tym, że bluza (dodatkowe informacje) Adidas czy równie dobrze bluza Nike (oryginalna bluza marki nike) będzie miała zarazem kaptur, żeby

Lekkatletyka kobiet

Autor: radim77
Źródło: http://www.flickr.com

osłonić głowę na przykład w czasie deszczu, jak również kieszenie, w które można włożyć mp3 lub chusteczki czy telefon. Oczywiście bluzy Adidas, Nike itp. – to jedne z najchętniej kupowanych bluz sportowych, gdyż spełniają wszystkie wymienione wyżej wymagania, a jednocześni służą nam bardzo długo, jako że producenci ci stawiają w szczególności na jakość proponowanych produktów. Podobnie rzecz się ma z butami czy spodniami sportowymi wykonywanymi przez takich producentów. Nie chodzi więc tylko o to, aby mieć markowy ciuch, ale by był on solidny i wygodny, tak byśmy dobrze się w nim czuli.

Podobnie jak bluzy do ćwiczeń, tak i spodnie do biegania czy na rolki do szybkiej jazdy muszą być zarówno wygodne, jak i praktyczne. Wiele osób wybiera też getry, ale to raczej w przypadku damskiej części wśród lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Nie możemy rzecz jasna zapomnieć też o sportowych butach, które powinny być komfortowe i pełnić funkcję amortyzacyjną w czasie biegania czy jazdy. Wszystkie elementy odzieży sportowej powinny być także odpowiednio przygotowane wizualnie – ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy uprawiamy sport wieczorem – dobrze jeśli strój zawiera wówczas elementy odblaskowe tak abyśmy byli widoczni z daleka.