sweet peadolls clothes

Wykorzystanie współczesnych technik w medycynie estetycznej

Laser na stałe wkroczył w każdą dziedzinę naszego istnienia. Medycyna wiedzie prym, jeśli chodzi o użycie współczesnych technik. Blizny po operacjach, również trądzikowe są powodem wstydu i niepewności. Medycyna estetyczna proponuje laserowe usuwanie blizn trądzikowych.

czysta cera

Autor: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Źródło: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Technologia laserowego eliminowania szram to nieinwazyjne wyjście, użytkujące laser frakcyjny, dzięki czemu realne jest prędkie i skuteczne usunięcie blizny. Bodźce laserowe rodzą koagulację tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, jędrnej tkanki. Okres gojenia się skóry jest dość krótki, niebezpieczeństwo zakażeń wyeliminowane, a odczuwany ból jest mały, bądź nie ma go w ogóle.Laserowe usuwanie blizn trądzikowych (tutaj) może być aplikowane na wszelkich rodzajach cery, co wraz z idealnymi rezultatami czyni ją preferowaną metodą likwidowania blizn.Operacja plastyczna pochwy, czyli waginoplastyka , to skorygowanie wielkości waginy. Zazwyczaj decydują się na nią kobiety, u jakich w wyniku rodzenia doszło do pęknięcia, bądź rozciągnięcia pochwy i krocza. Zamiarem operacji plastycznej pochwy jest poprawienie naprężenia mięśni pochwy. Zabieg ten umożliwia kobiecie silniej czuć radość płynącą z seksu. Ze względu na to że operację plastyczną pochwy wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, to konieczne jest, ażeby pacjentka była całkowicie zdrowa. Zupełna rekonwalescencja po tym zabiegu trwa mniej więcej dwa miesiące. W tym czasie należy w szczególności dbać o dobrą czystość operowanej okolicy.

usuwanie owłosienia

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Fotodepilacja Warszawa to usuwanie (sprawdź ofertę) owłosienia za pomocą światła. Polega to na wybiórczej fototermolizie, w trakcie której zachodzi przemiana energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i usuwanie – można tutaj znaleźć – wybranych komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Melanina wchłania energię cieplną i prowadzi ją do mieszka włosowego, gdzie odmieniona w ciepło niweczy mieszki włosa. Pozbawiony takich komórek włos umiera i wypada.
Ilość zabiegów zależy od typu skóry, właściwości owłosienia, partii ciała poddanej depilacji, płci i wieku, a również jego profilu hormonalnego. Jest dużo przeciwwskazań, o których pacjent musi być uświadomiony przed depilacją.