sweet peadolls clothes

Torebki małe i duże czyli wszystko o tym, jaką pełnią rolę dla kobiet i jak się je dobiera do okoliczności i stroju

Jednym z nieodłącznych atrybutów nowoczesnych kobiet są torebki. O ile panowie doskonale dadzą sobie radę bez niej, to większość kobiet bez jej posiadania nie może sobie wyobrazić życia – w końcu gdzieś trzeba nosić mnóstwo najróżniejszych drobiazgów, które i tak w większości przypadków są niepotrzebne, ale trzeba je mieć przy sobie.

Oprócz tego torebki są świetnym uzupełnieniem eleganckiego stroju, będą podkreślać jego charakter a tym samym styl i zmysł smaku właścicielki. Jednak jak się okazuje, w praktyce żadnej kobiecie jedna torebka nie starczy – będzie ona musiała mieć ich co najmniej kilka, w każdym przypadku odpowiednio dopasowując ją do ubioru. I przeważnie każda z nich jest inna, może mieć inny kolor, stylistykę i materiał z którego została uszyta, no i rzecz jasna będzie pasować na inne okazje. Jeśli jakaś kobieta będzie chciała, żeby jej torebka mogła pasować do okoliczności i wyglądu, to powinna się trzymać paru zasad. Nie są one bardzo trudne do spamiętania, a ich użycie z pewnością pozwoli na uniknięcie modowych wpadek. Tutaj więcej: aktówki skórzane.

Pierwszą z takich zasad jest wybranie rozmiaru torebki zależnie od tego, na jaką okoliczność ma ona być. Na wieczór w teatrze torebka raczej być powinna niewielka, a na codzienne chodzenie do pracy czy na zakupy znacznie lepsze powinny być duże, do których zmieści się wszystko, co potrzeba.

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna zasada to dobór torebki ze względów kolorystycznych.

Ciekawych danych zasięgniesz po przejściu do źródła, która zawiera fascynujące informacje na omawiany wątek – będą one niewątpliwie godne uwagi.

Dzisiejsza moda sporo się zmieniła i konieczne już nie jest, aby torebka musiała pasować do kapelusza czy też butów. Zobacz więcej: ​.

Wręcz odwrotnie, ma ona być nie dopełnienie stroju, ale jego istotnym elementem, dzięki czemu można sobie pozwolić na bardziej lub mniej odważne zestawienia. Oczywiście kolorystykę całości trzeba dobierać ze smakiem, bo inaczej po prostu będzie się śmiesznie wyglądać, lecz to najlepiej się zobaczy, jak się stanie przed lustrem. Jeżeli któraś z Pań ma problem z wybraniem odpowiedniej torebki dla siebie to z pewnością może jej pomóc jakaś duża hurtownia torebek – w niej z reguły będzie taka propozycja, że bez problemów znajdzie się coś odpowiedniego.