sweet peadolls clothes

W oczekiwaniu na latorośl

Każdy rodzic ma swoje oczekiwania, nawet jeśli przeważnie o nich nie mówi, gdyż tak nie przystoi. Każdy z przyszłych rodziców, a na pewno zdecydowana większość ma zakodowane gdzieś w głowie pragnienie – chłopczyk czy dziewczynka? Wiadomo, że niezależnie od płci dziecka pokocha je najmocniej, jak może.

Oczekiwanie jednak udowadnia nam, że potrafi zamieszać w głowie, z związku z tym nie uwolnimy się od tej myśli, od knowań rodziny i znajomych, od wizji prywatnej wróżki…

Uśmiechnięte dziecko

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

A na pewno, są przyszli rodzice, którzy pragną wiedzieć wcześniej, pragną wiedzieć lepiej, więc korzystają z usług wróżki. Ona to, która według niektórych ma tajemną moc i wiedzę udzieli im informacji dokładnie, czy to będzie chłopak czy dziewczyna. Jakie ubranka kupować, jakie spodnie dla dziecka? (ładne spodenki dziecięce) Czy spodnie chłopięce, a może spodnie dziewczęce? (spodnie dla dziewczynek) Częściej jednak rodzice chcą wiedzieć czy z jego zdrowiem będzie wszystko dobrze, czy nie przewidziano dla ich maluszka jakichś nieprzewidzianych zagrożeń, a jak tak, to pod jaką postacią się one kryją. Czy warto się ich obawiać i wreszcie, czy można złą moc zamienić w coś niewinnego, co tylko nastraszy, ale w ostateczności nie będzie to nic wielkiego.

Oczywiście, że najbardziej miarodajne są badania lekarskie, częste wizyty u lekarza,

Dziecko na rowerku

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

sprawdzanie stanu przyszłego potomka przez upoważnionego i doświadczonego specjalistę, niemniej wielu ludzi robi coś ponadto, tak jakby wiara w jakieś siły nadprzyrodzone była silniejsza niż wiara w naukę i racjonalne myślenie.

Nie wahaj się — zweryfikuj jakie interesujące informacje posiada nasza moja strona internetowa (https://www.korepetycjezinformatyki.pl/faq/). Jej temat na pewno bardzo Cię zaintryguje.

Wielu lekarzy z pewnością nie chce nawet słyszeć, że pacjentka korzysta z tego typu konsultacji, choć znakomita ich większość zdaje sobie sprawę, że jest to swego rodzaju forma wzbogacenia tej chwili oczekiwania. Nie prawią więc pacjentkom morałów z powodu korzystania z usług tego typu praktyk.

To oczywiste, bo tego rodzaju wizyty u wróżki można porównać do przewidywań wśród najbliższej rodziny. Każdy stara się przewidzieć, jak to będzie, do kogo będzie to dziecko podobne z wyglądu, czyj charakter odziedziczy, czy będzie często chorować, mając nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży.

Czy spodobała Ci się interesująca informacja w naszym artykule? Czujesz chęć na kolejne? W takim razie nakłaniamy Cię do odwiedzenia naszej nowej witryny.

Identyczna sytuacja, w trakcie wizyty u wróżki może przerodzić się w coś dziwnego – pseudowizjonerskiego, także nie co przedkładać tej zabobonnej wiary, tych domysłów i przewidzeń nad narodziny dziecka. Możemy bowiem tylko mnożyć domysły i liczyć na to, że wszystko skończy się pomyślnie.