sweet peadolls clothes

Jak wybrać dobre łóżko piętrowe?

Łóżko dwupiętrowe to rewelacyjne rozwiązanie dla rodziców mających dwoje dzieci, którzy dysponują pokojem dla nich o małej powierzchni. Tego rodzaju łóżko umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości miejsca. Jego wybór powinien być bardzo starannie przemyślany, gdyż musi być ono bezpieczne dla pociech, ale także komfortowe. Wstawiając do dziecięcego pokoju piętrowe łóżko, zyskujemy naprawdę dużo wolnego miejsca, w którym z powodzeniem można urządzić kącik , w którym dzieci będą mogły się bawić oraz uczyć.

łóżko piętrowe

Autor: Stephen Kruso
Źródło: http://www.flickr.com

Łóżko dwupiętrowe musi zostać zakupione z uwzględnieniem wieku w jakim są nasze pociechy. Kupując piętrowe łóżko , które przeznaczone jest dla małych dzieci, postawić powinno się na model z zabezpieczeniami, które uchronią przez wypadnięciem dzieci z łóżka w trakcie snu. Sprawdzić trzeba, czy schodki po których wchodzi się do łóżka mają taką szerokość, że dziecko może na nich bez przeszkód stawiać nóżki. Tu nowości: sprawdź piętrowe łóżko. Oprócz tego zwrócić należy uwagę, czy przy schodach umieszczone są poręcze. Dla dzieci starszych można kupić modele , które nie mają zabezpieczeń chroniących je przed wypadnięciem. Nawet dla małych dzieci dobrze jest kupić model o nieco większych rozmiarach. Ponieważ dzieci błyskawicznie rosną, stawiając na łóżko trochę większe nie będzie trzeba niedługo kupować następnego. Sklepy sprzedają łóżka wykonane z różnych materiałów. Są wśród nich i takie, których rama (obrazy do druku) została zrobiona z metalu. Są także łóżka o konstrukcji zrobionej z drewna. Łóżko drewniane jest niezwykle przyjazne dla dziecka, będzie wyglądało świetnie w pokoju urządzonym w klasycznym stylu, jak i w stylu nowoczesnym. Łóżko http://wezglowia.pl/ drewniane znajdują się w sklepach w dużym wyborze kolorów. Najnowszy news: ciekawe łóżko drewniane.

sen

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Znajdują się wśród nich modele ozdobione motywami z ulubionych bajek. Kupując łóżko dwupiętrowe, trochę czasu należy przeznaczyć na wybór dobrej jakości materaców. W przypadku dzieci najlepsze są materace sprężyste i antyalergiczne. Wśród proponowanych przez sklepy materaców bez problemu wybierzemy materac w kolorze doskonale pasującym do koloru jaki ma stelaż łóżka. Sklepy mają w swojej ofercie modele łóżek z wysuwanymi szufladami przeznaczonymi na pościel. Takie łóżko sprawdza się rewelacyjnie, gdyż zyskujemy dodatkowe miejsce w pokoju dziecięcym. Jak widać, wybór łóżek dwupiętrowych jest naprawdę duży. Polecamy także: ciekawe łóżko dwupiętrowe.