sweet peadolls clothes

Jak odnaleźć dopasowany strój kąpielowy na plażę?

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, gdy kategoryczna większość osób planuje urlopy. Nie ma znaczenia, czy zamierza się pojechać nad polskie morze, czy z kolei preferuje się dużo bardziej egzotyczne kierunki – kobiety przeważnie stoją przed dość poważnym kłopotem, jakim jest zakupienie dla siebie doskonałego kostiumu kąpielowego. Jest to dość trudne wyzwanie, mimo że na współczesnym rynku wybór jest rzeczywiście zróżnicowany. Jakimi kryteriami w takim przypadku trzeba się kierować? Jakie kwestie koniecznie warto mieć na uwadze?

strój kąpielowy

Autor: Felipe Skroski
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim, kostiumy kąpielowe zdecydowanie muszą być dobrane do figury danej osoby – kliknij, to sygnał do działania. Fakt, że koleżanka prezentowała się w danym modelu dosyć atrakcyjnie, nie gwarantuje, że kostium będzie odpowiedni także dla innej kobiety. Przykładowo, panie, które mają dość wydatne brzuchy powinny zdecydować się na kostiumy jednoczęściowe, kategorycznie w ciemnych kolorach, gdyż to one najczęściej wyszczuplają ciało. Takie kostiumy nie muszą być nudne – na rynku oferowanych jest dużo modnych modeli, które wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Rozwiązaniem mogą okazać się również modele wyposażone w dół z wyższym stanem, nieco zakrywającym brzuch.

Sprawdź więcej porad na stronie (https://www.bootky.pl/) – rzucą nowe światło. Nie obawiaj się – one dotyczą zbliżonej problematyki, zatem także Cię zainteresują!

Będą go spłaszczały, dzięki czemu cała sylwetka będzie wyglądała zdecydowanie zgrabniej (sprawdź).

Kobiety z większym bądź niewielkim biustem również niekiedy mają kłopoty z kupieniem stosownego kostiumu. Na rynku można jednakże dostać biustonosze z usztywnianymi miseczkami, jakie utrzymają obfity biust w ryzach, a niewielki powiększą. Możliwości w tym względzie jest rzeczywiście bardzo sporo, należy jedynie potrafić zamaskować swoje mankamenty. W dodatku, kostium musi być zrobiony z doskonałej jakości tkaniny, która będzie przepuszczała powietrze.

Jeśli ta publikacja zwróciła Twoją uwagę, to zerknij na omówienie, które omawia podobną kwestię. Tamten wpis niewątpliwie także Cię zaciekawi, zatem kliknij ten link.

Podczas upalnych dni jest to niezbędne.

Warto sprawdzić też, czy kostium jest wygodny oraz czy nie odpinają się jego poszczególne elementy, jako że w przeciwnym wypadku można znaleźć się w sytuacji, w jakiej po wyjściu z wody spadnie na przykład biustonosz. Podczas zakupów trzeba także zabrać ze sobą bliską i szczerą osobę, która będzie potrafiła ocenić prezencję w danym kostiumie i powie prawdę na temat jego dopasowania. Kostium to jeden z najważniejszych elementów urlopowej walizki, więc jego wybieranie nie powinno być przypadkowe.