sweet peadolls clothes

Wyposażenie męskiej garderoby a więc męska moda na co dzień

Co dzień na ulicach omijasz setki mężczyzn. Część z nich przyodziana jest całkowicie od czapy, a część zachwyca – pociąga spojrzenia nie tylko pań, ale też panów.

Prawdopodobnie często zastanawiałeś się jak to się dzieje? Sposobem na rozstrzygnięcie owej zagadki może być prawidłowe skompletowanie swojej szafy! Wśród fragmentów garderoby nie ma istotnych a także mniej istotnych. Wszystko jest ważne, jednakże niektóre elementy są kluczowe. Te kluczowe elementy to właściwie dobrane obuwie, spodnie jak też tak zwana „góra”, zatem bluzka, sweter a także marynarka.

męskie ubrania

Źródło: pixabay

Wychodzi na to, że istotne jest wszystko. Tak jest, z tą różnicą, że najważniejsze jest, aby pojedyncze „podzespoły” naszego ubioru „wywodziły” się z jednego stylu. O co chodzi? O to, ażeby nie zestawiać sportowych bucików z garniturowymi spodniami oraz T shirt 4XL (modne t shirt 4xl). Ważne jest, ażeby trzymać się jednego stylu – potencjalne kompozycje akceptowalne są wyłącznie w kwestiach kolorów a także dodatków – i tutaj również bez przesadnej ekstrawagancji.

Należy o tym pamiętać, albowiem kompozycja idealna to ubiór w jednym stylu – szykowne buty, spodnie w kant lub modne dżinsy, 7xl shirt (stylowe 7xl shirt) czy koszula idealnie przylegająca do sylwetki plus marynarka. Takie zestawienie wspaniale sprawdzi się na wieczorne eskapady czy do pracy, pod warunkiem, iż nie obowiązują w tym miejscu uniformy. Przetestowanym rozwiązaniem będą także swetry pod marynarkę.

Zróbmy sobie selekcję. Ponieważ w jednym stylu nie będziemy chodzić wszędzie, warto zaopatrzyć się w parę par butów – 3 w zupełności nam wystarczą: jedne sportowe do chodzenia na co dzień, drugie casualowe do dżinsów a także trzecie – szykowne. Naturalnie, jeżeli jesteśmy skazani na częste eksploatowanie danego rodzaju obuwia – możemy kupić go więcej.

mężczyzna w swetrze

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odnośnie spodni – każdy jegomość musi mieć chociaż jedną parę nader praktycznych dżinsów, które po odpowiednim zestawieniu z resztą konfekcji pozwolą nam „wejść” nieomal wszędzie. Konieczne będą też czarne spodnie. Ów odcień, zwłaszcza w okresie zimowo-jesiennym, jest od lat najmodniejszy. Dodaje nam wdzięku, klasy długa sukienka na wesele wyszczupla. Przydadzą nam się również spodnie w kant – nie codziennie idzie się na egzaminy lub imieniny ciotki, jednakże kiedy trzeba to zrobić, powinno wyglądać się niezmiernie szykownie.