sweet peadolls clothes

Rodzaje termoforów dla malutkich dzieci – doskonałego sposobu na bóle brzuszków

Kiedy w naszym domu pojawia się dziecko, to ogromna radość dla każdego członka rodziny. Bez względu na to czy jest to pierwsza, czy kolejna pociecha, za każdym razem odczuwamy wyjątkowe szczęście, iż możemy opiekować się taką małą istotką. Niestety maluszki naprawdę często cierpią na bóle brzuszków. Staramy się nosić niemowlęta, czekając póki im się nie odbije, masować im plecki, ale nie za każdym razem to gwarantuje efekty. Czasem niezbędne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie wyróżnia się rodzaje termoforów, jakie można wykorzystywać, gdy i nasze dziecko dopadnie ta dolegliwość?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka jest termoforem z pestkami, jakie spełniają rolę gorącej wody – zobacz inne produkty na fiorino.euzobacz inne produkty na W przypadku małych dzieci użycie jej byłoby niezmiernie nierozsądne, dlatego zastosowanie suchych termoforów jest doskonałym wyjściem, a co najważniejsze, z powodzeniem mogą z nich korzystać również osoby dorosłe. Zanim użyjemy termofora, należy wyjąć wkład z pestkami, by podgrzać go czy to w mikrofalówce, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeżeli mamy właśnie sezon grzewczy. Jeżeli zaś schowamy termofor do zamrażarki, fantastycznie nada się na stłuczenia dla starszego dziecka. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa czy pszenicy, jakimi posługujemy się w taki sam sposób, jak w wypadku termoforów z pestkami. Jeśli mają także wyjmowane wkłady, pokrowce można bez problemu myć. Ostatni typ to termofor z wkładem solnym. Dobrze wybierać kolorowe termofory, jakich maluch nie będzie wyrzucać z kołyski. Sporo takich produktów posiada na przykład wesołe, szeleszczące metki uwielbiane przez pociechy, ponieważ mogą je ciągać i bawić się nimi, co bardzo umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Zwracajmy uwagę na niniejsze rzeczy, gdyż termofor może częstokrotnie towarzyszyć naszemu maluchowi, z tej racji musi mu się podobać. Ból brzuszka jest dokuczliwy i dla malucha, i dla mamy oraz taty, dlatego warto zaopatrzyć si https://fiorino.eu/sklep/ka – , jaki świetnie poradzi sobie z tym problemem. Zdecyduj się na jeden z opisanych powyżej rodzajów termoforów, a momentalnie przekonasz się o ich efektywności oraz twój maluch już nigdy nie będzie cierpieć z racji takich dolegliwości.