sweet peadolls clothes

Profesjonalna pielęgnacja włosów – poznaj cenione marki

Używane w salonach fryzjerskich ekskluzywne kosmetyki do włosów wzbudzają w nas zaufanie za sprawą swej rewelacyjnej jakości. To kosmetyki dla wymagających i śledzących świat mody. Wśród tych artykułów znajdują się między innymi szampony oraz kondycjonery, preparaty do terapii włosów, produkty do pielęgnacji różnych długości oraz rodzajów włosów, kosmetyki do stylingu na sucho i mokro. Co skrywa się pod nieznanym szerszemu gronu osób produktami oferowanymi w dobrych salonach fryzjerskich? Poznajmy bliżej dwie cenione marki, po które chętnie sięgają najlepsi styliści fryzur.

farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze z nich, czyli kosmetyki Matrix to profesjonalne produkty do pielęgnacji i farbowania włosów, które znaleźć można wyłącznie w salonach fryzjerskich. Markę Matrix założył w 1980 roku Arnie Miller, który jest światowej sławy fryzjerem. Od tej pory marka zaczęła się rozwijać współpracując z salonami, oferując kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, a ponadto usługi w salonie zapewniające terapie dla różnego rodzaju włosów. Zaawansowane technologie, które zostały wynalezione w Ameryce wpływają na łatwość użycia formuł oraz gwarantują fantastyczne rezultaty stylizacji włosów. Obecnie firma Matrix działa w 57 krajach na całym świecie i może pochwalić się ilością ponad 250.000 posiadanych salonów. Na pozycję lidera w dziedzinie kosmetyków do włosów, wpływają także bazy szkoleniowe Matrix, które dbają o odpowiedni poziom wiedzy pracy z włosami przy zastosowaniu produktów marki. Matrix to również globalny zespół, składający się z najlepszych fryzjerów – Bea Beleza Polska SP. Z O.O. SP.K..

Czy rozważana tematyka żywo Cię zaintrygowała? Jeśli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (https://smartbodytrainer.pl/oferta/) inne teksty.

Ambasadorzy Matrix podróżują w różne zakątki świata, przekazując swoją kreatywność. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie stylistom chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.

zadbane włosy

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei kosmetyki Label.m, to ekskluzywna linia profesjonalnych produktów fryzjerskich rodem z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m zostały wyróżnione wieloma nagrodami i stosowane są przez rozchwytywanych fryzjerów w branży. Label.m to też oficjalna marka londyńskiego tygodnia mody.

Nie ociągaj się – kliknij stronę (http://www.theomarvee.com/48-gravite) i ciesz się zawartymi tam świeżymi artykułami. Zapewne poszerzą one Twą znajomość rzeczy na ten temat.

Poza kosmetykami do włosów, w kolekcji Label.m znajdziemy też liczne gadżety dla fryzjerów na przykład spryskiwacz do włosów, peleryna, rozmaite szczotki. Produkty Label.m można zakupić przez kontakt z przedstawicielami handlowymi oraz za pośrednictwem sprzedaży online. Warto nabyć również szkolenie na płycie DVD – dodatkowe informacje.