sweet peadolls clothes

Szukasz niebanalnej ozdoby do swojego mieszkania? Obraz na szkle z pewnością ci się spodoba!

Każde pomieszczenie potrzebuje pięknych dodatków, które dodadzą mu wyjątkowego klimatu oraz sprawią, że stanie się jeszcze elegantsze oraz modne. W charakterze ozdób pożytkuje się obrazy, figurki, różnorodne pamiątki, a nawet ozdobne rośliny. Każdy człowiek marzy jednak o naprawdę oryginalnej dekoracji, dzięki której mieszkanie wyróżni się na tle pozostałych. Taką niebanalną i elegancką ozdobą potrafią być obrazy na szkle.

Technika drukowania na szkle zapewnia piękne ozdoby do twojego domu

obrazy na szkle

Autor: Coram Polska
Źródło: Coram Polska
Obrazy stały się bardzo często stosowaną dekoracją ścian w polskich domach. Potrafią mieć bardzo zróżnicowaną postać: popularne są klasyczne obrazy, jak także haftowane makaty bądź obrazy wdrukowane na płótnie – obrazy drukowane na płótnie. W ostatnim czasie wielką renomę zdobyły również obrazy na szkle, które ze wspaniałym efektem wykorzystuje się w przeróżnych pomieszczeniach domu. Obrazy wykonywane na szkle mogą stanowić estetyczną i ciekawą ozdobę pokoju dziennego, lecz z równie pięknym efektem prezentują się w kuchniach oraz łazienkach. W kuchniach obrazy na szkle zazwyczaj montowane są pomiędzy szafkami kuchennymi, gdzie zastępują typowe płytki ceramiczne. Zastosowanie odpowiedniego rodzaju szkła powoduje, że bywa to wykończenie trwałe i bezpieczne, a przy tym bezsprzecznie naprawdę piękne. W łazienkach zazwyczaj wykorzystuje się szklane panele dekoracyjne, dzięki którym wnętrze nabiera eleganckiego wyrazu. Zobacz więcej: http://twoja-galeria.eu/obraz-na-szkle-45-hotel.html

obrazy na szkle

Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl
Obrazy na szkle będą idealną alternatywą dla osób, które poszukują nieszablonowych a równocześnie pięknych dekoracji do własnego domu – zobacz: obrazy drukowane na szkle. Dzięki nowoczesnej technobrazy drukowane na szkleo rodzaju wykazują dużą trwałość, są odporne na działanie wilgoci i promieni słonecznych, bywają wytrzymałe i eleganckie. Gra światła na szklanym obrazie stwarza cudowny efekt, dodaje ujętym obiektom głębi i realizmu, a asortyment tego typu dekoracji okazuje się bardzo urozmaicony, dzięki czemu każdy kupi obraz, który doda jego wnętrzu optymalnego klimatu.

A może wykorzystasz swoje zdjęcie?

Wykonanie obrazu na szkle z własnej fotografii także okazuje się możliwe i bez wątpienia pozwoli otrzymać jeszcze lepszy efekt w projektowanym wnętrzu. Starczy jedynie wyszukać firmę, która zajmuje się produkcją takich obrazów oraz wybrać fotografię o odpowiedniej rozdzielczości. Zainteresowany? Kliknij w link: .