sweet peadolls clothes

Nadchodzi upał, walcz z skórką pomarańczową

Kiedy nastaje wiosna, każda z nas rozpoczyna zmożone przygotowania do lata. Uczęszczamy na siłownie, jeździmy na rowerze, zakupujemy kolejny komplet kąpielowy. Lecz coraz więcej z nas musi się borykać z problemem, którego dosyć trudno się pozbyć – chodzi o tak zwaną „pomarańczową skórkę” na kobiecych udach. Odpowiednia dieta, intensywne ćwiczenia czy kosmetyki na cellulit – co sprawdzi się najbardziej w tej sytuacji? A może trzebanależy działać na każdym polu? Jak poradzić sobie z tym koszmarem każdej z pań?

Ostatnimi czasy w sieci online pojawiło się bardzo dużo różnych sposobów na walkę z tą dolegliwością, która nie jest niczym innym jak nierównie rozprowadzoną pod skórą tkanką tłuszczu – Co najdziwniejsze nie dotyka ona wyłącznie grubszych pań, nie zależnie od naszej wagi możemy się spodziewać tego kłopotu. Na rynku pojawiają się różnego rodzaju kosmetyki na cellulit, które pomogą nam zwalczyć go doszczętnie, lecz jeśli chcemy aby rezultat był długotrwały, trzeba działać na wielu frontach. Przede wszystkim właściwa dieta – żywność tłusta, przetworzona i bogata w cukry, sprzyja niewłaściwemu rozplanowaniu się naszej tkanki tłuszczowej pod skórą, z tego powodu należy permanentnie odmienić nawyki żywieniowe – lekkostrawne, regularne posiłki, obfite w warzywa i owoce.

Dodatkowo, wysiłek fizyczny także jest wskazany, lecz nie taki mocno rozbudowujący mięśnie, raczej subtelniejszy, jak Joga czy Callanetics. Jeszcze jedną alternatywą, która wesprze kosmetyki na cellulit w bitwie z nim, będą odpowiednie masaże. Możemy udać się na ich serię do fizjoterapeuty, lub osobiście je sobie aplikować. Przy każdej kąpieli traktujmy nogi twardą rękawicą, która wzmocni ukrwienie naszej skóry. Można jeszcze zainwestować kilkanaście złotych w specjalistyczne bańki chińskie, których to dokładnie używają w swoich salonach masażyści. Należy jedynie uważnie przeczytać w sieci online, jak właściwie je używać, i w przypadku regularnych masaży, pożądany rezultat szybko będzie widoczny.

jędrne nogi

Źródło: pixabay.com
Pomarańczowa skórka to ogromne utrapienie w obecnych czasach. Całe szczęście mamy na nią wszelkie sposoby – kosmetyki na cellulit, zbilansowana dieta i ćwiczenia oraz masaże. Jednak aby rezultat był gwarantowany i długofalowy, najlepiej będzie połączyć wszystkie te procedury ze sobą, gdyż atrakcyjna skóra jest szalenie istotna dla niejednej kobiety – .