sweet peadolls clothes

Zabiegi medycyny estetycznej – na co chętnie się decydujemy?

Z roku na rok coraz częściej sięgamy po zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna. Współczesne metody pielęgnacji i odmładzania skóry proponowane przez sprawdzone kliniki pozwalają osiągać rewelacyjne efekty i to w bardzo krótkim czasie. Ponadto wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej skutecznych, nieinwazyjnych i niemal bezbolesnych zabiegów. Na które najczęściej się decydujemy?

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z bardzo popularnych zabiegów w ostatnich latach jest zabieg Geneo, promowany jako innowacyjna pielęgnacja skóry. Geneo to w skrócie przełomowa technologia firmy Pollogen, zapewniająca uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie odżywczych substancji rewitalizujących, naturalne dotlenienie skóry od środka. Jeżeli interesuje nas operacją (np. strona www) Geneo Warszawa , Kraków, Wrocław czy inne większe miasta to z pewnością miejsca, gdzie z łatwością znajdziemy renomowane gabinety. Warto wspomnieć, że ta metoda pielęgnacji jest odpowiednia dla każdego typu skóry i różnej karnacji oraz może być stosowana na wszelkich obszarach twarzy. Inną zaletą jest krótki czas przeprowadzania zabiegu i zaraz po nim pacjent może wrócić do codziennej aktywności. W zależności od efektów jakie mamy zamiar uzyskać zabieg dostępny jest w dwóch wariantach: NeoRevive® i NeoBright®. Jeżeli zsalonem (zobacz makijaż permanentny ust wrocław)jemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybrany wariant zaoferuje nam na pewno duży wybór, nie tylkowyłącznie pod względem specjalistów, ale również cen.

Natomiast jeżeli interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa także ma sporo do zaoferowania. W stolicy możemy odjąć sobie lat między innymi poprzez laseroterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, specjalne peelingi, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP.

Warto umówić się na konsultację, w trakcie której specjalista podpowie jaki zabieg będzie odpowiedni dla naszej skóry, bowiem metody redukcji zmarszczek dobierane są indywidualnie w zależności od ich umiejscowienia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności również powiększanie ust Warszawa bowiem jest miastem, gdzie panie niezwykle chętnie sięgają już od jakiegoś czasu po ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie często decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą uwydatnić swoje wargi, jak również kobiety po pięćdziesiątce, u których wargi straciły na estetyce w skutek naturalnych procesów stażeniowych.