sweet peadolls clothes

Kto goli się za pomocą brzytwy?

Chociaż golenie brzytwą dawno już przestało być modne, to jednak istnieją obecnie brzytwy dovo (przeczytaj więcej o brzytwach Dovo), które umożliwiają stosowanie tej tradycyjnej metody golenia. Oczywiście cena tego typu brzytwy zależy od tego, czy brzytwa jest dostępna w zestawie, czy też jako oddzielny element. Wyposażenie tego typu zestawu poza kilka zestawami brzytw zawiera również takie przydatne kosmetyki, jak żele do golenia (przeczytaj więcej o żelach do golenia) czy też pianki. Wyposażenie każdego zestawu jest najczęściej indywidualnie dobierane, jednak zawierają one zbliżone wyposażenie.

skóra - perspektywa

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Golenie brzytwą (o goleniu brzytwą) może sprawić kłopoty, szczególnie tym z mężczyzn, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z tego typu metodą usuwania niepożądanego zarostu.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst umieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej kosmetyki naturalne do twarzy w tym miejscu, przeczytasz tam podobne informacje.

Trzeba przyznać, że używanie brzytwy dovo do golenia może zwłaszcza na początku wywoływać różnego typu zacięcia i inne niekorzystne skutki uboczne. Nie dziwi zatem, że golenie brzytwą jest popularne w zasadzie tylko wśród starszych panów, którzy musieli korzystać z takiego typu wyposażenia do pozbywania się zarostu kilkadziesiąt lat temu. Jednorazowe maszynki do golenia właściwie rozpowszechniły się stosunkowo niedawno i do momentu wynalezienia takiej pożytecznej jednorazowej maszynki mężczyźni musieli sięgać po brzytwy do golenia.

skóra - fotka

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszym świecie istnieją naprawdę bardzo wygodne metody na zniwelowanie niepożądanego zarostu. Panowie mogą przebierać w różnego typu golarkach elektrycznych lub akumulatorowych, jednorazowych albo wielorazowych maszynkach i tym podobnym wyposażeniu. Rzecz jasna istnieje bardzo duży wybór, jeśli chodzi o żele do golenia, balsamy przed i po goleniu czy inne męskie kosmetyki przeznaczone do troski o skórę w czasie golenia.

To wszystko powoduje, że brzytwy dovo stają się coraz rzadziej używane i gdyby nie chęć kupowania tego typu produktów przez stałych klientów można by sądzić, że w ogóle golenie brzytwą byłoby spotykane jedynie w archiwach i co najwyżej w muzeach lub na starych filmach. Do tej pory natomiast przy pomocy brzytwy golą się mężczyźni, dla których jednorazowe maszynki bądź golarki elektryczne nie są odpowiednie.

Zaciekawił Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj – ta witryna kursy makijażu wrocław również na pewno przypadnie Ci do gustu.

Może się tak zdarzyć chociażby w momencie, gdy zarost jest wyjątkowo twardy bądź, gdy mężczyzna jest posiadaczem bardzo bujnej i długiej brody.