sweet peadolls clothes

Czy jest możliwe, ażeby zmienić firmę, która dostarcza gaz? Jak jednak wynika jesteśmy w stanie tak zrobić, lecz co możemy wybrać?

Czy wiesz, że możesz zmienić dostawcę gazu? Można to zrobić niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym a może biznesowym. Jednak taka zmiana aktualnie nie wpływa jakoś bardzo na nasze oszczędności, a to z tego powodu, że dominuje PGNiG, który może narzucać swoje stawki. Miejmy jednakże na uwadze, że nasz rynek jest jeszcze dość świeży i w okresie transformacji, więc podczas najbliższych lat to się może zmienić. Z tego względu warto o tym pamiętać i dołączyć do grona świadomych odbiorców gazu. Jaki w ogóle mamy wybór?

więcej

Autor: Disco-Dan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z przedsiębiorstw jest Duon, firma która specjalizuje się w dystrybucji oraz sprzedaży gazu oraz prądu. Na polskim rynku ta spółka funkcjonuje od 2011 roku, jest wyposażona w dystrybucyjne sieci gazowe, obiekty LPG i wiele innych. Nie ma własnych źródeł gazu, tak więc musi je zakupować na rodzimych oraz europejskich giełdach hurtowych. Spółka skierowała swoją ofertę do różnorodnych klientów – indywidualnych oraz instytucjonalnych – tutaj przeczytasz więcej.

Kolejną jest Energa, przedsiębiorstwo kojarzące się z produkcją prądu, zapewnia również gaz. Głównym akcjonariuszem jest Skarb Państwa. Oferta tej firmy skierowana jest do klientów biznesowych, zaś odbiorcy przyłączani są na zasadzie TPA. To oznacza, że firma po udzieleniu jej pełnomocnictwa, może realizować wszelkie formalności mające związek z procedurą zmiany sprzedawcy gazu.

G.EN Gaz Energia jest największą prywatną spółką, która trudni się dystrybucją gazu ziemnego na terenie Polski. Dystrybucja obejmuje 2,712 km sieci gazowych, a także stacje regazyfikacji gazu.

Jeżeli masz chęć wyszukać artykuły na ten temat, to przejdź tutaj Obsługa prawna w Katowicach i przejrzyj inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Firma ma długi staż, funkcjonuje od dwudziestu lat. System dystrybucji odpowiada za sześćdziesiąt gmin, są one zlokalizowane w różnorodnych regionach Polski.

To trzy z paru podmiotów, które oferują gaz. Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, w dzisiejszej sytuacji przez dominującą pozycję PGNiG nie ma co liczyć na większe oszczędności, jednakże warto, ponieważ w przyszłości może się to zmienić. Stąd już dzisiaj korzystnie mieć to na uwadze wybierając dostawcę gazu.

Zmiana dostawcy gazu wykonywana wcześniej może mieć korzystny wpływ na dalszy rozwój sytuacji.

Opracowaliśmy dla Ciebie kolejne przyciągające notki na interesujący Cię dział. Wejdź do kolejnego wpisu oraz czytaj raport (https://www.rcc-nova.pl/badania-i-pomiary/monitoring-wizyjny/).

Z tego względu więc warto już teraz zastanowić się, czy zmiana dostarczyciela gazu to właściwy pomysł, jakie mamy profity z tym związane i czy warto się tego podjąć. Jak odpowiemy sobie na te zagadnienia będziemy wiedzieli, na co warto się zdecydować.