sweet peadolls clothes

Czy polepszanie wyglądu to ciężka sprawa?

W czasach kiedy wizerunek zewnętrzny ma wielkie znaczenie w wielu dziedzinach życia, większość ludzi szuka rozstrzygnięć, które w krótkim czasie udoskonali wygląd. Najwięcej kłopotu z tkanką tłuszczową powoduje brzuch. Terapie wyszczuplające brzuch przeprowadzone pod okiem specjalistów, zdecydowanie redukują tkankę tłuszczową, przyspieszają jej spalanie, pobudzają krążenie i ujędrniają skórę. W połączeniu z właściwą dietą i treningami, zabiegi odchudzające brzuch pomogą szybciej osiągnąć szczupłą sylwetkę.

brzuch

Autor: Alex-501
Źródło: http://www.flickr.com

Liposukcja brzucha (przejrzyj) jest zabiegiem polegającym na eliminowaniu nadmiaru tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest wyjściem na odchudzanie, zapewnia sposobność modelowania figury. Jego misją nie jest zmniejszenie masy ciała, a zmiana kształtu i proporcji. W czasie zabiegu usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, pozostawiając pod skórą warstwę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Nie wolno usuwać nadmiernie dużej ilości tkanki tłuszczowej , ażeby nie doszło do powstania nierówności skóry. Odsysanie tłuszczu (kliknij tutaj) łączy się po operacji z koniecznością stosowania silnego ucisku elastycznego opatrunków profilujących, takich jak spodenki gorsetowe, czy też rajstopy elastyczne. Należy je zakładać przez kolejne 6 tygodni. Chociaż cena owego zabiegu nie jest mała, dużo osób oddaje się owej metodzie pozbycia się tłuszczu.

Odsysanie tłuszczu wykonywane jest z reguły w znieczuleniu przewodowym, lecz akceptowalne jest również znieczulenie ogólne. Sondę wprowadza się poprzez drobne nacięcia skóry wykonywane w lokalizacjach najmniej zauważalnych.

brzuch

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

U ludzi zdrowych, których skóra na brzuchu uległa wydatnemu rozciągnięciu realna jest plastyka brzucha (poznaj więcej). Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a tkanka tłuszczowa trudniejsza do spalenia. W rezultacie powstają nieestetyczne fałdy obwisłej skóry, jakich nie da się kompletnie stracić za pomocą treningów.

Czy jesteś uradowany z treści tego wpisu? Jeżeli tak, to podaję też mój link do następnej witryny. Namawiam!

Zabieg ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu figury, brzucha, oraz nastroju. Bardzo istotna jest świadomość, że sama operacja nie rozwikła absolutnie kłopotu. Ażeby uratować szczupłą sylwetkę, powinno się zastosować odpowiednią dietę, oraz zestaw systematycznych szkoleń.