sweet peadolls clothes

Jak dbać o atrakcyjną brodę?

W ciągu kilku ostatnich lat możemy zauważyć interesujące zjawisko społeczne – mianowicie, kwestia dotyczy męskiej brody. O ile jeszcze jakiś czas temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i troskę o własny wygląd, to obecnie możemy obserwować tendencję w kierunku zapuszczania zarostu.

 
Obecnie, między innymi w większych miejscowościach, możemy zaobserwować wielu długobrodych panów, nierzadko z wyjątkowo oryginalnie ułożonymi brodami.

broda

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Podążanie za trendami przez mężczyzn jest coraz bardziej modne w ostatnich latach. Jak można przygotować atrakcyjną brodę?
 
Oczywiście zdaniem fryzjerów zajmujących się również brodami, ważne są stosowne (propozycje grzebieni do brody), jakie pozwalają na odpowiednie ogarnięcie zarostu. Grzebienie do brody są na ogół mało rozpowszechnionymi akcesoriami do dbania o własny wizerunek, stąd też nie dziwi, że są one wykorzystywane obecnie przeważnie w profesjonalnych gabinetach fryzjerskich.
 
Niezbędnik mężczyzny z dużym zarostem zdaniem fryzjerów powinien zawierać również balsam do brody. Może on sprawić, że przede wszystkim długi zarost nie będzie komplikował codziennych czynności. Bujna broda potraktowana przez tego typu balsam niewątpliwie jest znacznie przyjemniejsza w dotyku (jak głoszą specjaliści od reklamy tego typu produktów).

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto inne nasze strony, które przedstawiają to zagadnienie – na pewno również Cię zaabsorbują.

Jak wiadomo, bujny zarost może odstraszyć kobiety, a to jest przecież krok niepożądany. Dlatego też wydawałoby się, że (łagodny balsam do brody) może rozwiązać takie problemy. Dla wielu panów jednak stosowanie tego typu akcesoriów nie jest dobrym wyjściem i nie zalecają oni takiego postępowania.
 
Stosowanie specjalnych grzebieni czy też balsamów do brody jest nieprzychylne traktowane przez wielu panów także z tego powodu, że nadal w społeczeństwie rozpowszechnione jest przekonanie, że  dbający o siebie w wyjątkowy sposób mężczyzna z pewnością prezentuje inną orientację seksualną.

Dlatego też większość mężczyzn wykorzystuje klasyczne maszynki do golenia, pozbywając zarostu. (Jak wyglądają najlepsze maszynki do golenia) są o wiele tańsze niż używanie drogocennych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji brody, co także może wpływać na poglądy mężczyzn w tej sprawie.

Każda nasza strona internetowa posiada jedynie ciekawe informacje, które zapadną Ci w pamięć na długo, więc bez ociągania kliknij też tu.

Być może w kolejnych latach ten pogląd ulegnie zmianie, jednakże ciężko przewidzieć zmiany zachodzące w tym zakresie.