sweet peadolls clothes

Wybielanie zębów u dentysty – jak wygląda i czy gwarantuje właściwe efekty?

Białe zęby niewątpliwie są wielkim atutem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

W wielu przypadkach niektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby (Dentysta Włocławek) i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Rzecz jasna zdołamy stosować różne pasty wybielające lub nakładki, aczkolwiek otrzymany wynik nie zawsze jest satysfakcjonujący. Wskutek tego dziś coraz większą renomą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Wszelki profesjonalny gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów może odbywać się różnymi metodami, przykładowo z wykorzystaniem specjalnej lampy. Jak wygląda takie wybielanie? A więc po skrupulatnym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby żel wybielający. Później przez mniej więcej 20 minut zęby pozostają naświetlone przy użyciu specjalnej lampy. W czasie jednego całego zabiegu naświetlanie przeprowadza się dwa lub trzy razy. Oczywiście wybielanie zębów – polecane – jest wykonywane pod okiem zawodowca, jedynie fachowy oraz doświadczony dentysta wrocław może wykonać taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce kompetentnego stomatologa masz gwarancję, iż skutek będzie faktycznie bardzo satysfakcjonujący.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje dentysta clinident wrocław naprawdę dają efekty, albowiem jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić samodzielnie w domu. Chociaż dentyści proponują też wybielanie domowe, które polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby oraz preparatu wybielającego. Nakładki takie są wykonywane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak żeby były rzetelnie dobrane do zębów pacjenta. Rezultat zdoła być widoczny już po drugim użyciu, niemniej zaleca się stosowanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to współcześnie jeden z lepszych i bardziej promowanych zabiegów wybielania zębów.