sweet peadolls clothes

Sposoby na szczupłą sylwetkę – sprawdź na ten temat nieco więcej

Odsysanie tkanki tłuszczowej to zabieg polegający na usuwaniu nadwyżki tłuszczu z wybranych okolic sylwetki. Nie jest metodą na odchudzanie, przynosi możliwość modelowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana proporcji. W czasie operacji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, zostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w trakcie konsultacji przed operacją, polega na dokładnym oznakowaniu miejsc przewidzianych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami ciała u pań są: biodra, , przyśrodkowe okolice ud, boczna powierzchnia ramion, podbródek. U mężczyzn: brzuch, klatka piersiowa. Przed zabiegiem operacyjnym aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa (czytaj o odsysaniu tłuszczu z brzucha). Operacja trwa od 2 do 3 godzin. Przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym bądź zewnątrzoponowym. Bezpośrednio po zabiegu operacyjnym pacjent ma włożone specjalne odzienie ściskające, jakie powoduje właściwe obkurczanie się skóry w punktach odsysanych i redukuje obrzęk . Ubranie ściskające trzeba nosić przez całą dobę przez trzy tygodnie, zaś dalsze trzy tygodnie przez 12 godzin w przeciągu doby. Czasami potrzebna jest operacja plastyczna brzucha.

Kolejnym zabiegiem odchudzającym może być liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się całkiem długo. Jest to bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwięków w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych. Modeluje sylwetkę oraz redukuje centymetry w obrębie brzucha (operacja plastyczna brzucha).Przez działanie ultradźwiękami o określonej, małej częstotliwości oddziałujemy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia wywołuje atomizację komórki tłuszczowej, zaś uwolnione w ów sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy oraz limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii.

Jeśli prezentowany wpis Cię zafrapował, to bez obaw wejdź na ten link – ta unikalna strona (http://www.zdrowienastole.pl/Kawa-bezkofeinowa-c781) z pewnością także okaże się dla Ciebie interesująca!

W ten sposób możesz przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu przykładowo pośladków, bioder czy ramion.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada także głowicę na podczerwień IR – nagrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków – czytaj o efektach liposukcji dźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców powoduje, iż efekty kuracji są bardzo namacalne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.