sweet peadolls clothes

Sposoby na szczupłą sylwetkę – sprawdź na ten temat nieco więcej

Odsysanie tkanki tłuszczowej to zabieg polegający na usuwaniu nadwyżki tłuszczu z wybranych okolic sylwetki. Nie jest metodą na odchudzanie, przynosi możliwość modelowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana proporcji. W czasie operacji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, zostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w trakcie konsultacji przed operacją, polega na dokładnym oznakowaniu miejsc przewidzianych do operacji.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie ciekawy oraz chcesz poznać większą ilość informacji na przedstawiany temat, to została opublikowana pomocna strona (http://dentalstudiogrodzisk.pl/oferta), którą warto zobaczyć.

Zazwyczaj odsysanymi okolicami ciała u pań są: biodra, , przyśrodkowe okolice ud, boczna powierzchnia ramion, podbródek. U mężczyzn: brzuch, klatka piersiowa. Przed zabiegiem operacyjnym aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa (czytaj o odsysaniu tłuszczu z brzucha). Operacja trwa od 2 do 3 godzin. Przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym bądź zewnątrzoponowym. Bezpośrednio po zabiegu operacyjnym pacjent ma włożone specjalne odzienie ściskające, jakie powoduje właściwe obkurczanie się skóry w punktach odsysanych i redukuje obrzęk .

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej szczegółowych wiadomości odnoszących się do podnoszonego tutaj artykułu. Z pewnością jest on niezwykle atrakcyjny.

Ubranie ściskające trzeba nosić przez całą dobę przez trzy tygodnie, zaś dalsze trzy tygodnie przez 12 godzin w przeciągu doby. Czasami potrzebna jest operacja plastyczna brzucha.

Kolejnym zabiegiem odchudzającym może być liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się całkiem długo. Jest to bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwięków w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych. Modeluje sylwetkę oraz redukuje centymetry w obrębie brzucha (operacja plastyczna brzucha).Przez działanie ultradźwiękami o określonej, małej częstotliwości oddziałujemy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia wywołuje atomizację komórki tłuszczowej, zaś uwolnione w ów sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy oraz limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób możesz przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu przykładowo pośladków, bioder czy ramion.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada także głowicę na podczerwień IR – nagrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków – czytaj o efektach liposukcji dźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców powoduje, iż efekty kuracji są bardzo namacalne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.