sweet peadolls clothes

Wyspecjalizowane usługi zegarmistrzowskie.

Fachowy zegarmistrz poleca swoje usługi – gruntowne naprawy zegarków szwajcarskich, pochodzenia japońskiego i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest różnorodnymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie duży nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Zegarmistrz prócz kompleksowych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje także niewielkie naprawy oraz regulacje zegarków ( zazwyczaj na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkiełek, docinanie pasków nietypowych czy zapięć w bransoletach, wymiana koronek, kontrolowanie wodoszczelności czy poboru energii w zegarkach kwarcowych, odnawianie bransolet stalowych, usuwanie rys w zegarkach swatch itp.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz proponuje naprawę lub – ważny link – wymianę uszkodzonych części koperty i bransolety oraz ich polerowanie lub zgodnie z wyglądem pierwotnym zegarka. Możliwe jest też czyszczenie zewnętrznych elementów zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz proponuje także wymianę baterii, która obejmuje kontrolowanie parametrów mechanizmu jak i wodoszczelności. Na zlecone naprawy i wymienione elementy udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Zegarmistrz dokonuje renowacji zabytkowych stare koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda młodziej . Zegarmistrz odnawia cyferblat – z tarczy usuwa zniszczoną farbę, a następnie maluje ją ręcznie wedle oryginału tudzież życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje również grawer napisów okolicznościowych na zegarku.

Jeżeli musisz zgłębić opisywany w tym miejscu temat, to kliknij tu i zdobądź cenne informacje (https://warynski.pl/biura-do-wynajecia-warszawa/) również w podobnym portalu.

Cena grawerki to 5 zł od znaku – bez spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa tydzień, należy pamiętać też że termin naprawy uzależniony jest od dostępności części i może być wydłużony. Cena całościowego przeglądu czy naprawy jest ustalana każdorazowo z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i cen części do nich. Na zlecone naprawy i wymienione części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki, zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku normalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.