sweet peadolls clothes

Wieczorem zastosuj „przydymiony” make-up, gwarantuje doskonały wygląd.

Trendy nieustannie się zmieniają, jednak nie w stu procentach. Można bowiem znaleźć takie ubrania i takie estetyczne schematy, które są w wstanie przetrwać próbę czasu. Jednym z nich jest na pewno smooky eye, czyli „dymkowy” makijaż oczu. Z jakiego powodu warto na niego postawić?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Pierwszą zaletę już właściwie wskazaliśmy. Dlatego, że jest to bardzo uniwersalny typ make-upu. Smooky eye świetnie znosi próbę czasu, a wobec tego wystarczy raz się go porządnie nauczyć, a będziesz mogła go stosować przez wiele lat. Na pewno nie wyjdzie z mody w ciągu kilku kolejnych sezonów. Wszechstronność tego rodzaju make-upu polega również na tym, że świetnie pasuje do różnych kreacji.

To bezpieczny wybór do praktycznie każdej stylizacji wieczornej i nie tylko. Nieważne, czy wybierzesz lekką suknię lub tez spodnie i bluzkę z krótkim rękawem. Jeżeli przygotowujesz się na bankiet czy po prostu imprezę, smooky eye będzie prezentował się świetnie. Nie stawia też dużych barier odnośnie typu urody. Nie zastawiaj się zbyt długo odnośnie tego czy ten typ make-upu będzie do Ciebie pasować. Zwyczajnie spróbuj, najprawdopodobniej będziesz prezentować się doskonale.

Następny argument za jest taki, że ten rodzaj make-upu łączy elegancję z kuszącym wdziękiem.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe materiały na omawiany wątek, to zobacz proponowane www (https://www.permanent24.pl/pl/c/Akcesoria/51), które posiadają także dane na to zagadnienie – wejdź więc tu.

Jeżeli chcesz wyglądać seksownie, ten rodzaj makijażu będzie szczególnie dobrym wyborem. Jednocześnie nie ma on w sobie nic z wulgarności. Wręcz przeciwnie, jest niezwykle delikatny i bardzo kobiecy. Do zrobienia makijażu wystarczą ponadto podstawowe kolory. Sięgnij po czerń, ciemny brąz oraz jasny brąz. To wystarczy, by wykonać seksowny, kobiecy makijaż. Nic nie stoi na przeszkodzie, by do tego dorzucić też coś jaśniejszego a także lśniące drobinki, by dodać makijażowi nieco energii. Dobrze wykonany make-up jest szykowny, lecz na pewno nie nudny.