sweet peadolls clothes

Produkty dla malucha

Część rodzicieli odkłada sprawunki dla niemowlaka na czas po porodzie. Ma na to wpływ sporo czynników: kiepskie samopoczucie, niezbędność hospitalizacji, czy zwyczajne człowiecze przesądy.Warto jednak zastanowić się nad tym wcześniej i wybrać co najmniej istotne artykuły.

Nie wszystko trzeba kupić osobiście. O pomoc możemy poprosić familię czy zrobić takie sprawunki w sklepie internetowym lub na aukcjach. Czasami możemy popytać przyjaciół, posiadających dzieci, czy posiadają do zbycia, np. kołyskę, wózek, ubranka. W pierwszym roku życia pociechy tak prędko rosną, iż sporo produktów przydaje się na krótki czas.
Sprawunki dla bobasa. Kupowanie pierwszych rzeczy dla malucha sprawia wiele radości przyszłym matkom. Maleństwo w pierwszym roku życia będzie rosło nadzwyczaj prędko. Wobec tego nie trzeba nabywać nazbyt wielu ubrań. Na początku warto zakupić body i śpioszki w rozmiarze 56 – 68cm. Zależnie od pory roku, w jakiej mały człowiek przyjdzie na świat, należy przygotować dla niego też stosowne ubranka do przechadzek na zewnątrz (czapeczkę, kurteczkę).

niania elektryczna canpol

Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Musimy zwracać uwagę, aby ubranka były wykonane z dobrych, przepuszczających powietrze materiałów.
Lista ubranek dla oseska: kilka sztuk body z krótkim oraz długim rękawem (około pięć sztuk powinno wystarczyć). Musimy kierować uwagę, by otwór na głowę był należycie duży, kilka bawełnianych koszulek albo kaftaników, kilka bawełnianych śpiochów na zatrzaski, pięć par skarpetek, najlepiej bawełnianych, bez ściągacza, 2 sweterki a także spodenki, czapki w zależności od pory roku, w której dziecko przychodzi na świat, 3 – 4 pajace, jeżeli mały człowiek rodzi się wiosną i jesienią, warto zakupić ubranko uszyte z polaru, bowiem wówczas przyda się w trakcie spacerów, jeśli maluch ma urodzić się w zimie, trzeba nabyć ciepłą czapusię, rękawiczki, kombinezon zimowy, ciepły śpiwór, pięć sztuk śliniaczków, które stanowią ochronę ubranka przed ulewaniem albo ślinieniem, ręcznik – następna strona frotte z kapturem – 2 sztuki a także rożek, w jakim będzie wygodnie podtrzymywać dziecko do karmienia.

Nie zapomnijmy też o takich szczegółach jak nożyczki dziecięce do paznokci (czytaj więcej), bądź zapewniająca bezpieczeństwo dzidziusiowi niania elektroniczna Canpol.