sweet peadolls clothes

Puszyste, kolorowe ręczniki dla dzieci

W krótkim czasie po porodzie kobiece ciało jest dalekie od ideału. Minie jeszcze trochę czasu, zanim powróci do dawnej formy, jednak na aktywność fizyczną, np. wizytę na basenie możemy sobie pozwolić już parę tygodni po porodzie. Dlaczego by nie powiązać relaksu z aktywnością fizyczną i nie udać się na basen razem z maluszkiem?

basen

Autor: AForestFrolic
Źródło: http://www.flickr.com

Na pływalnię lekarze pozwalają zabrać już paromiesięczne niemowlę, które nie choruje, dobrze się rozwija i stabilnie trzyma główkę. Igraszki na basenie mogą być doskonałą przygodą, zarówno dla rodziców jak i mniejszych amatorów kąpieli. Niemowlęta czują się bardzo dobrze w wodzie, a kąpiel w basenie pozwala im rozwijać coraz to nowe umiejętności. Cóż, pierwsza wizyta na basenie bywa powodem do stresu, dlatego właściwe przygotowanie do wyprawy to sprawa priorytetowa. Jakie artykuły dla dzieci warto wziąć na basen? Przede wszystkim dobry nastrój i dużo uśmiechu. Istnieją takie elementy, bez których dziecko obejść się nie może. O czym mowa? O puszystych, ciepłych, komfortowych ręcznikach. Ręczniki dla dzieci na to prawdziwe szaleństwo wzorów i odcieni! Niech nie ujdą naszej uwadze ręczniki z kapturkiem, które idealnie otulają także główkę malucha. Sprawdzają się szczególnie w przypadku dzieci o bardziej bujnych czuprynach i pozwalają na ich szybkie wysuszenie.

Basen

Autor: eu –
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie do innych ręczników dla dzieci, muszą być wyprodukowane z materiału, który dobrze absorbuje wilgoć a także potrafi zatrzymać ciepło. W sklepach internetowych czeka na nas wiele tego typu ręczniczków, w wesołych kolorach i wzorach, które dodatkowo umilą czas maluchowi. Wycieranie ciepłym, miękkim ręcznikiem będzie doskonałym sposobem na zakończenie na zakończenie kąpieli – ochroni dziecko przed chłodem oraz umożliwi staranne wytarcie wrażliwej skóry malucha. Pływalnie wymagają od rodziców zakładania ich pociechom pieluch, stworzonych właśnie z myślą o zabawach w wodzie. Takie pieluszki, dzięki unikalnemu wkładowi chłonącemu nie nabierają wody, zaś ich wyjątkowa budowa i specjalne materiały zapobiegają zniszczeniu. Wszak kąpiel w basenie ma być jedynie rozkoszną zabawą! Więcej: .